SL 20/21 H:20 | Sivasspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 21 Ocak - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
feneri ilk defa izledim bu sezon....yahu bunlar nasil yukariya oynuyor Allah askian ya? cöp gibi takim oyunu oynuyorlar. dogru dürüst posisyonlari bile yoktu macta galiba
Bizde oynasak bile kayseriye falan puan kaybediyoz,bjk macinda iyi oynayan diagne kirmizi goruyo,10 kisi kaldigimiz macin en iyisi luyindama siciyo ve 1 puandan ediyo bizi.boyle bi kader var bizde de

Mert hakan’a ödül gibi ceza vermezselerdi bugün bu berbat sivas’a karşı puan alamazlardı. Sosa ölmüş ve buna neredeyse yıllık 3 milyon ödüyorlar.

Bu tenekeler ne oynuyo ya..

Bi pok yapamaz bunlar.

İrfan, Onyakuru , Seri, Muhammed gelsin..

Biz şampi deriz gene..
Yaw kimse bunların oynadığı oyunla şampiyon olacağını düşünmüyor zaten.

Asıl korkumuz hakemler, fenerasyon ve satılmış rakipler.

Başka bir şey yok.

Terim'e, tekrar takımı vasatlarla doldurma fırsatı vermeyin.
Transfer değil istifa İstiyoruz!

Kötü oynuyorlar olayına katılmıyorum. Puanları almak önemli. Bizim ligde Barcelona olmaya gerek yok. Bence kadro avantajları ile şampiyonluğun favorisi fb. İkinci bjk üçüncü ts.
Biz forvetsiz oynamaya devam. Diğer takımların en az iki kaliteli forveti var. Bizim sıfır. Hatta adamlar üstüne Hulk falan almaya çalışıyor.
Bi halt olmaz bizim takımdan. Yönetim sıçıp batırdı maalesef.

Kötü oynuyorlar olayına katılmıyorum. Puanları almak önemli. Bizim ligde Barcelona olmaya gerek yok. Bence kadro avantajları ile şampiyonluğun favorisi fb. İkinci bjk üçüncü ts.
Biz forvetsiz oynamaya devam. Diğer takımların en az iki kaliteli forveti var. Bizim sıfır. Hatta adamlar üstüne Hulk falan almaya çalışıyor.

hersey iyi güzelde renkdas, ts ve şampiyonluk kelimeleri ayni cümlede yer almamali

Yorumun çok iyi güzel gidiyordu taaa ki üçüncü aday Bizizdir renktas bee. Herseye rağmen şapkadan tavşan çıkarmayı severiz ancak bu sene o da imkansız. Bu sene forvette lewa yi bile oynatsak mümkünati yok şampiyon olamayacaz. Bu sene tamamen senaryo oynanıyor şampiyon çoktan belli. Saçma sapan kart cezaları hocaya verilen abartı cezalar falan yani bu sene bayerni koy bu lige baş edemez bunların pisliğiyle yok olur gider Karabük'te sivas ta. Hakemlerin maç içinde iğreti tercihleri midemi bulandırıyor artık. fener maçlarıyla bizim maçlar arasında aleyhimize o kadar fazla karar farklılığı var ki tiksinç derecede artık.

Yorumun çok iyi güzel gidiyordu taaa ki üçüncü aday Bizizdir renktas bee. Herseye rağmen şapkadan tavşan çıkarmayı severiz ancak bu sene o da imkansız. Bu sene forvette lewa yi bile oynatsak mümkünati yok şampiyon olamayacaz. Bu sene tamamen senaryo oynanıyor şampiyon çoktan belli. Saçma sapan kart cezaları hocaya verilen abartı cezalar falan yani bu sene bayerni koy bu lige baş edemez bunların pisliğiyle yok olur gider Karabük'te sivas ta. Hakemlerin maç içinde iğreti tercihleri midemi bulandırıyor artık. fener maçlarıyla bizim maçlar arasında aleyhimize o kadar fazla karar farklılığı var ki tiksinç derecede artık.
Hakem konusuna girmeye gerek yok zaten. Fbjk yi zieveye oturttular ittirmeyle orası kesin. Ancak bizim aptallıklarımız apayrı bir boyutta artık. O yüzden TFF falan suçlamak hayalet avcılığı olur.

Üst Alt