⚽ SL 20/21 H:21 | Yeni Malatyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 24 Ocak - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uzun sure sonra ilk defa bi Gole cok sevindim. hemde en sevmedigim, Futbolcu Babelin golune, uzun suredir ilk defa son dakikada maç aldik. Muslerarinin donusuyle beraber sampiyonluk modunu actik.

Akbabayı 85 dk sahada tutan kim? Bir tane olumlu hareketi olmadı şu adamın. Bütün kornerler ön direğe, sence bu oyuncu tercihimi? Oynanan pas oyunu zeminin rezalet olmasına rağmen ısrarla yerden devam etti son 10dk ya kadar. Takım doğru düzgün şut çekmeyi bile beceremedi kenardan bunların hiçbirine olumlu yönde müdahale gelmedi.
Bir td performansının kötü olması için daha kaç hata yapması gerekiyor, dediğin gibi girsin kendi kalesine gol atsında öyle eleştirelim madem.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gecin bunlari takmissiniz ayni seye tamam akbaba kotude girenler uctumu kactimi yedekte omer bayram var kimi soksun adam Fatih Terim nefreti gozunuzu kor etmis laf olsun diye elestiriyorsunuz sekidika kerem girdi noldu ayni futbol

Su kadroyla bu kadar puani alacak hocayi bok bulursunuz

Allahtan bu sefer son 20 dakika kala aldi adamlari yine 87 veya 88 de alsaydi adamlar isinmadan mac bitecekti.Kerem ve Sekedika oyuna baya etki etti girdikten sonra

Albaba çıkmamış olsaydı, Kerem’in pasında topla Donk değil Akbaba buluşacaktı

Donk gibi 3 kişiyle boğuşup pası aktaramayacaktı, kaybedecekti ve gol falan olmayacaktı

Aslında bütün maç bu adamın yapamadığı işler, vuramadığı toplar, atamadığı paslarla heba oluyor

Birazcık benzeri Belhanda, Fegh, Babelde var

Bunların dinlenmesi lazım uzunca bir süre

Gecin bunlari takmissiniz ayni seye tamam akbaba kotude girenler uctumu kactimi yedekte omer bayram var kimi soksun adam Fatih Terim nefreti gozunuzu kor etmis laf olsun diye elestiriyorsunuz sekidika kerem girdi noldu ayni futbol

Su kadroyla bu kadar puani alacak hocayi bok bulursunuz

Fatih Terimden nefret etmiyorum. Sadece kendimce hatalarını söyledim çok kötü performansı vardı dedim. Katılırsın katılmazsın o sana kalmış.

Hocaya en çok zararı siz veriyorsunuz, eleştirenler değil. Bırakın bu biatçılığını zaten memleketinde başına ne geliyorsa sizin gibilerin farklı fikirlere karşı anlayışsızlığınızdan ötekeleştirme çabanızdan geliyor. Eleştirdim diye niye nefret etmiş oldum hocadan kardeşim hasta mısınız siz?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birde burada hoca gibi zemin bahanesine sığınan biatcilar var.

Daha 7 gün önce nerdeyse ligin en iyi zeminlerinden biri olan kargaların sahasında,
10 kişi kalana kadar bir şut bile çekemedik

Orda da top oynamadik.

Sorun zemin filan değil bunu kafanıza sokun artık.
Sorun hocanın takımı çalıştirmamasi.

Terim'e, tekrar takımı vasatlarla doldurma fırsatı vermeyin.
Transfer değil istifa İstiyoruz!

Üst Alt