SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart

4de4 yaparak hatay'a gitmemiz lazim. ankaragücü, sivas, kayseri ve rize bizi sonuna kadar hirpalayacak. bunlarin cok acil puana ihtiyaci var.

son 5 haftada besiktas haric bizi zorlayan olmaz gibi geliyor bana. yani mesele oraya gelebilmek.

hatay deplasmaninda baslayip antalya deplasmaninda bitecek olan zor serüvene kadar herkes form tutmali

Kadroda revizyon şart oyun formatından baya koptuk bireysel beceri ile gol atıyoruz sadece, Paslaşma oyununa dönmek lazım Taylan ve Donk'u kadroya sokmak lazım keza mümkünse Feghouli'yi de. Ben şu tarz bir kadro isterim bu maçta ;

Muslera
Yedlin Donk Marcao Linnes
Taylan
Feghouli Gedson Kılınç Onyekuru
Mohamed

Ömer yerine Linnes olmalı ayağı daha düzgün bence pas oyunu için. Etebo,Ömer,Luyindama ile akıcı pas oyunu mümkün değil.

Son düzenleme:
Buraya totem vs hariç onu bilmem ama Galatasaraylı olmayıp yazan tonca kuş var o kadar kendilerini belli ettiriyorlar ki ha şunu da hazır buradayken hatırlatalım hepinizi üst üste koyup mayısta 23. Şampiyonluğu inşallah göğüsleyeceğiz. Kudurun!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buraya totem vs hariç onu bilmem ama Galatasaraylı olmayıp yazan tonca kuş var o kadar kendilerini belli ettiriyorlar ki ha şunu da hazır buradayken hatırlatalım hepinizi üst üste koyup mayısta 23. Şampiyonluğu inşallah göğüsleyeceğiz. Kudurun!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Malesef A.Gücü takimi sampiyonluk yolundaki son duragimiz olur

Kadroda revizyon şart oyun formatından baya koptuk bireysel beceri ile gol atıyoruz sadece, Paslaşma oyununa dönmek lazım Taylan ve Donk'u kadroya sokmak lazım keza mümkünse Feghouli'yi de. Ben şu tarz bir kadro isterim bu maçta ;

Muslera
Yedlin Donk Marcao Linnes
Taylan
Feghouli Gedson Kılınç Onyekuru
Mohamed

Ömer yerine Linnes olmalı ayağı daha düzgün bence pas oyunu için. Etebo,Ömer,Luyindama ile akıcı pas oyunu mümkün değil.
Aynısını düşünüyorum .Oğulcan

gözlerimi kapatınca bütün spor programlarına çıkıp galatasaray'ı nasıl yendiğini anlatan bir hikmet karaman görüyorum.
Şimdi'den başlamıştır bütün takımı motive etmeye
Mohammedi şöyle tutucaz onyekuru ya top aldırmayacağız
Valla bu adam büyük maçlarda yapıyo bu işi, erzurum gibi sahada gezersek tokat yiyip döneriz.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt