SL 20/21 H:29 | Konyaspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 8 Mart - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:29 | Konyaspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 8 Mart

Hoca kadro istikrarini yakalamis olsaydi korkmazdim macalrdan ama bizimki hala arayista .Bazilarina ceza veriyim derken odullendirdikleri batirdi bu sefer ceza verdijlwrine muhtac kaldi..Neyseki deplasman kayseri o acidan biraz daha sansliyiz

Fener macini suan izlemiyorum ve foruma goz atayim dedim yillardir sormak istedigim soruyu sorayim bari Ben bizim maclar oynanirken maci seyrederken foruma girip yorum yapamiyorum konstre olamiyorum siz bunu nasil basariyorsunuz senelerdir.

Hoca kadro istikrarini yakalamis olsaydi korkmazdim macalrdan ama bizimki hala arayista .Bazilarina ceza veriyim derken odullendirdikleri batirdi bu sefer ceza verdijlwrine muhtac kaldi..Neyseki deplasman kayseri o acidan biraz daha sansliyiz

Bu Kayseri’ye kendi sahanda ilk devre 2 puan bıraktın. Artık Kayseri filan değil, tek bir maç bile kaybedemezsin ki bu bile yetmiyor, BJK bizim maç dışında bir maç daha kaybetmeli

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fener macini suan izlemiyorum ve foruma goz atayim dedim yillardir sormak istedigim soruyu sorayim bari Ben bizim maclar oynanirken maci seyrederken foruma girip yorum yapamiyorum konstre olamiyorum siz bunu nasil basariyorsunuz senelerdir.
Asiri inisli cikisli duygu yükü olunca yaziliyo..Kufure ramak yazillar ya da sevincle yazilan yazılar..Son dakika goller itne hakemler bos kaleye atamayan kabizlar sahada yuruyen ruhsuzlar ..Kamuoyu oluşturmak ya da anlik duygu paylasimi sebep olmakta..Ne uzun yazdim bosmusum bak

Bunlardan da Beşiktaş'tan da bizden de bir bok olmaz. Anadolu takımları kadar kerizi yok az derli toplu takım kuran yara yara şampiyon olur bu ligde. Ama şopar kaynıyor lig.

Ben bizim rakiplerden elindne kaçıran görmedim hiç ama bunlarin bu sene kaçıncı lan canı sıkılan topu kaçırıyor gol yiyor. Hadi abi hadi

Bu Kayseri’ye kendi sahanda ilk devre 2 puan bıraktın. Artık Kayseri filan değil, tek bir maç bile kaybedemezsin ki bu bile yetmiyor, BJK bizim maç dışında bir maç daha kaybetmeli

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Evet katiliyorum ..İyiki deplasmanmis kayseri maci diyorum..Zira deolasmanda daha başarılıyiz hele kayseri deplasmaninda yenildgimizi hatirlamiyorum en kotu animizda 3 ler geceriz.. İns tarih tekekrrur eder

Üst Alt