⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart

falcao da bi başka ya :) bizi kadıköy deplasmanından çıkaran mohamedi yedek bıraktıracak adam :D

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu diziliş bu oyuncu grubuyla sürdürülebilir değil yine tek santrafora döneriz çok geçmeden. Son 20 yılda oynadığımız en iyi top Terim'in 11-12'si idi Engin ve Emre Ç yetenek olarak mevcutlarla kıyas bile kabul etmez dürüst olmak gerekirse.

Yahu kardeşim sen niye herkese böyle sert bir şekilde alıntı yapıyorsun ki. Kimse burada bu takımın kötülüğünü istemiyor. İlk yarı son dakikalarda Falcao golü getirmese o Emre Akbaba yerinde müdahale olmasa skor kayıp olarak da dönebilirdi. Bireysel kazanımla alıyoruz maçları. On yorum yapmışımdır belki bugün, alıntıladığın şeye bak. Tinerciler mükemmel oynuyor hele nerede demişim. Bana ne onlardan. Ben kendi takımıma bakarım. Ne oynadığına. Kanatsız çıktık maça. Orta saha düşüktü. Kerem, Feg, Onye de girsin dedim, onu da alıntılasana o zaman anlamıyorsam...

“Hamdım, yandım; piştim elhamdulillah” der Mevlana. Genç kardeşimiz zamanla pişecek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maç boyunca bir şey çözemedim bu Emre Kılınç nerede hangi mevkide oynuyor çözebilen var mı?Başı kesik tavuk gibi dolandı durdu sahada.

Gerçekten bireysel kazanımla genelde alıyoruz maçları Abdullah bey, bu gerçek yani. Ben o an okuduğum oyun üzerine yaptım o yorumu. Dediğim üç isim de girince zaten skor 3 olmuş. Okuyamamış halim buysa ne diyeyim...

Bakmakla görmek, tarafgir olmakla taraf olmak arasında fark var. Yormayın kendinizi. Arkadaş iyi niyetlidir, samimidir, biraz delişen bir arkadaş kanımca.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1- Onyekuru 70 te oyuna giriyo.
2- Kerem ne yaptı bilmiyorum bu takımın ilk onbir oyuncusudur. Bir türlü girmiyor 11 e
3- Lyundama biraz formsuzdu ama iyikende nedense onbire Donk girdi.
4 Geçen hafta neden yedlin yerine Linnes oynadı. Yedlinin ölüsü daha iyi linnesten.
5- Emre Akbaba bugün 70 dakika sahada kaldı.
6- Ligin son periyodundayiz sahada halen kağnı takım var.
7- Elinde çok iyi bir kadro varken Ligin en kötü takımları en çapsız hocaları bize karşı acaip basit pozisyonlar bulurken biz pozisyon üretmekte neden bukadar zorlanıyoruz.

Bu sorulari ben bir taraftar olarak görüyorum ve soruyorum. Bizim teknik ekip göremiyor soramiyor. Fatih hocayı çok severim. Efsanemizdir.. Bu şartlarda başka hoca da bu yükü kaldiramazdi bunun bilincindeyim ama hocam lütfen şu sorunları çöz artık.

Öncelikle güzel yorum, ama o maddelerden bir çoğuna katilmiyorum.

1. Onyekuru 70’de oyuna giriyor çünkü baskılı oynadığınızda bu kadar etkili olamıyor.

2. Kerem için bkz. 1.

3. Luyi sakatlıktan dönemedi, iki milli takım kampında iki kez sakatlandı. Ümitler seneye inşallah. Çok büyük hata yaptı.

4. %100 katılıyorum.

5. Akbaba kötü değildi, en vasatı böyle olursa oynayabilir bencs. Luyi gibi sakatlıktan dönemiyor.

11/21 orta isabeti var, %50’nin üzerinde. Bu rakamın yarısını yapamıyoruz normalde!! Neden? İlk defa 2 forvetle oynadık, ondan. Baskılı oynayacağımız (hemen hemen tüm) maçlarda bu şekilde oynamalıyız bence.

İnşallah bu sistem oturur da çok can yakarız
Muslera
Marcao
Luyindama
Emre K.
Taylan
Feghouli
Saracchi
Kerem
Henry
Mustafa
Falcao