SL 20/21 H:31 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 21 Mart - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:31 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 21 Mart

Her şeye rağmen şikecilerin yenilmesini isteyenlerin mantığını cidden anlayamıyorum. Bugün tinercilere çelme takmasalardı kalan maçlar her anlamda eziyet olurdu bize lakin şu leş durumumuza rağmen bile acaba diye kendimizce hesaplar yapıyoruz. Neyse sözün özü umarım Allah yardım eder ve kalan maçları firesiz geçip şampiyon oluruz.

Sahanın içinde Melo bile olsa fark yaratırdı şu ekibe.

Kalitesiz demiyorum ama ruhsuz bir ekip mevcut.
çünkü çoğu şampiyon takım oyuncusu bilincinde değil. melo 10 tane kupa kazansa bile 11. için daha fazla mücadele eder çünkü büyük takım oyuncusu karakteri var. etebo, gedson,yedlin,luyindama,saracchi... falan bunların hiç biri winner karakterli oyuncu değil maç kaybetmek 1 saatlik üzüntüdür çoğu için sonrasında takmazlar bile.

Her şeye rağmen şikecilerin yenilmesini isteyenlerin mantığını cidden anlayamıyorum. Bugün tinercilere çelme takmasalardı kalan maçlar her anlamda eziyet olurdu bize lakin şu leş durumumuza rağmen bile acaba diye kendimizce hesaplar yapıyoruz. Neyse sözün özü umarım Allah yardım eder ve kalan maçları firesiz geçip şampiyon oluruz.

ALLAH hep yardım eder EKOCUĞUM..

Ama Ağustos böceklerine değil bizim gibi ☺️

hiç kırmızı kart çıkmadı keyif vermedi takılmaları.ben kırmızı bekliyordum ,canere sanırım dirsek oldu vermemiş kırmızıyı.hatayı güzel bi oyunla yenmediğimiz taktirde oyuncuların ciddi anlamda şampiyonluğu istediklerine yüzde yüz emin olacam.çok iyi maçlar oynamadık buna rağmen çok goller kaçırıyoruz ve hatta ciddi kıyıma uğruyoruz her maç ama her maç bu sorunları bi tarafa bırakırsak ben oyuncularda arkadaş kendinizi öldürsenizde biz şampiyon olacaz reaksiyonu yok.hataydada kötü oyun olursa kazanılsa dahii inancım oyunculara tamamiyle bitecek

Bu arada Kasımpaşa'da düşme potasında sayılır. Tinerciler de bugün 2 oyuncu cezalı duruma düştü. İnşallah o maçta da takılırlar ve daha fazla ümit edebiliriz.

onların eksik maçı var bizimde bay geçeceğimiz hafta olacak.kargaların kasımpaşa ve alanyaya kaybetmesi lazım enazından 4 puan bırakmalılar.alanya hocası kargasporlu eski oyuncu ne yalan söliyim şüphem var.

Simdi baktim: Cüneyt'i Basak-BJK macina vermisler bu hafta. O derbiyi yönetemez. Firat Aydinus Fener'in son Konya deplasmaninda görev yapmis. O da olmaz. Palabiyik, Meler ve Yasar Kemal 3lüsünden birini verirler derbiye.
3 hakemden Meler bugün orta hakemdi
VAR'a Yasar Kemal'i uygun gördüler.

Tahminlerime göre Hatay-Galatasaray macinin hakemi ALI PALABIYIK olabilir @Veli Baltacı

Abubakar i çıkar bjk de hiç bir halt yok. 11 mac var daha ligin geri kalan haftalarında bizim 1 bay var dinlenmek için buda yok onlarda. Çok sıkışık bir fixtüre giriyoruz. Daha köprünün altından çok sular geçer biz ne yaparız işte herkes bundan şüpheli.

Fener son dakikalarda Bjk nin orta sahasını driblinglerle zor duruma soktu

5f156dab0f254416505ef91d.jpg

kızım galatasaray'ı şampiyon yapcak golü attım diyorum neden inanmıyosun böyle bi şey olabilir mi ya böyle bi şey olabilir mi ya

20210322_002320.jpg

Üst Alt