⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart

Çift forveti bizim sahada göreceğimizi sanmıyorum maçın son bölümleri sıkışıkken gol atma umuduyla oynatılabilir ama maçın geneli bu sistemle hocanın özellikle bizim sahada otobüs çekenler için hızlı ataklarda eksik kalırız orta sahada.illa çift forvet oynatacaksada 3-5-2 oynatsın o zaman.bol bol yerden yukardan ortalarla karambolden gol ya da kendi kalesine veya bunalıp penaltı yapmaları mümkün olur rakiplerin.

Ben çift forvetin kayseriye göre oynatıldığını sanıyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Acaba diyorum bizim Ozor 6 numara oynayamaz mi. Hangi macti bu sezon sonradan girmisti orta sahada bayagi iyi hamleleri falan olmustu ayni bizdeki eski Topal gibi uzun bacaklariyla araya girerek top calmisti falan.

Feg ne yapacak 6 numarada 6 numaranin 1.gorevi top calmak degil mi feg ne direnc koyabilirli orada?Biz gecen sene Seriyi begenmyorduk orada yumusak diye Feg cok sacma degil mi?
Seri ve Taylan da çok sert değildi. 1 maçlık koydum zaten. Rize hayvan gibi kapanacağı için bize oyun kuracak adam lazım diye düşünüyorum. Etebo dan dun vuruyor haz etmiyorum.

Üst Alt