SL 20/21 H:32 | Hatayspor 3-0 Galatasaray | MS | 3 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:32 | Hatayspor 3-0 Galatasaray | MS | 3 Nisan

kontra oynayacagiz korkupo defansa cekilecegiz ve kazanacagiz. Sonra n olacak gaassaryin bir boyun şablonu var sadece onu oynariz paslasiyuoeuz beyler sürekli kaleciye atmayı unutmayın.

Terim neşteri vurduuu haberleri baslar yarın... İstersen baltayı vur artık... Bakiiim hmm kazanamadıgımıza göre takım bozulacak kesin ama kartlardan mı onu anlayamayacagız...

Yine çift forvet çıkarız sanıyor musunuz hoca hatasını kabullenip tek forvete dönecek..?
Sence maci cift Forvet yuzunden mi kaybettik yoksa bireysel hatalar ve Hocanin ikinci yarida yaptigi sacma sapan degisikler yuzunden mi tamam pozisyon bulamiyoruz ama sonucta goller geliyor.Rakibe pozisyonda verilmiyor salak sacma hatalar haricinde.Mesela tek forvete gectikten sonra ortasahayi kalabaliklastirtiktan sonra Adamlar bulmadigi kadar rahat pozisyon buldu .En azindan cift forvette ilerde iyi basildigi icin rakipler pek gelemiyor.Mohammedi kullanamiyoruz oda hocanin hatasi en ilerde Mohammed oynamali ve Butun hava toplarini Mohammede gondermeliyiz Falcaoda takipciligini konusturmali sorun cift fovet degil sorun cok degisik seyler.Cift forvette sorun var dememiz icin yaldir yaldir pozisyon vermemiz lazim.

Sence maci cift Forvet yuzunden mi kaybettik yoksa bireysel hatalar ve Hocanin ikinci yarida yaptigi sacma sapan degisikler yuzunden mi tamam pozisyon bulamiyoruz ama sonucta goller geliyor.Rakibe pozisyonda verilmiyor salak sacma hatalar haricinde.Mesela tek forvete gectikten sonra ortasahayi kalabaliklastirtiktan sonra Adamlar bulmadigi kadar rahat pozisyon buldu .En azindan cift forvette ilerde iyi basildigi icin rakipler pek gelemiyor.Mohammedi kullanamiyoruz oda hocanin hatasi en ilerde Mohammed oynamali ve Butun hava toplarini Mohammede gondermeliyiz Falcaoda takipciligini konusturmali sorun cift fovet degil sorun cok degisik seyler.Cift forvette sorun var dememiz icin yaldir yaldir pozisyon vermemiz lazim.

İkinci yarıda yaptığı saçma değişikliğe kadar 2-3 oldu zaten maç yani yine çift forvettik bomboş bir atak yedik ve penaltı geldi ..Üstüne çift forvet devam ettik kanatları değiştirip yine bir halt olmadı tek forvete geçince gol geldi 3-3 oldu ama sıkıntı burada başladı aslında.. arda-fegh ikilisine orta alanı emanet etmek tam bir sacmalikti hocanın değişiklik hatası sistemden ziyade..yedlinin kırmızı pozisyonunda feghouli resmen bomboş bıraktı soldan kaçan adamı en azından gedson veya kılınç kalmaliydi..
Bu takım tek forvet oynarken de az çok pozisyon buluyordu kimse aksini iddia edemez ..Mesela bu maç hiç pozisyonumuz yoktu bir duran top bir mucizevi sut ilk yarının özeti buydu 2 saçma hata yapsak da biz de birsey oynamıyoruz..
Gelelim benim asıl cildirdigim noktaya.. bu takımı en kötü zamanında bile orta sahada bu kadar aciz görmedim resmen pas atacak adam yok o kadar karman corman ki kim nerede oynadigini unutuyor.. 2 haftadır geriye paslarda rekor kirmisizdir heralde eskiden de yapıyorduk da suyu çıktı resmen..
Ben 3-0 lik maçtan sonra da aynı şeyi dedim yine diyorum bu oyuncu grubuyla çift forvet oynamak deliliktir.. En zorlu fikstürü klasik sistemimizle geçtik..
Bu maçlar için bireysel hata diyorsun da a.gucunde Emre'nin bomboş atamadığı gol Mohammede verilen saçma kırmızı ve ilk yarı ardaya verilen haksız penaltı..Sivas maçında linnesin hediye ettiği gol son dk kaçan akıl almaz goller bu maçlarda da bireysel ve hakem hataları bozmuş takımı..

İkinci yarıda yaptığı saçma değişikliğe kadar 2-3 oldu zaten maç yani yine çift forvettik bomboş bir atak yedik ve penaltı geldi ..Üstüne çift forvet devam ettik kanatları değiştirip yine bir halt olmadı tek forvete geçince gol geldi 3-3 oldu ama sıkıntı burada başladı aslında.. arda-fegh ikilisine orta alanı emanet etmek tam bir sacmalikti hocanın değişiklik hatası sistemden ziyade..yedlinin kırmızı pozisyonunda feghouli resmen bomboş bıraktı soldan kaçan adamı en azından gedson veya kılınç kalmaliydi..
Bu takım tek forvet oynarken de az çok pozisyon buluyordu kimse aksini iddia edemez ..Mesela bu maç hiç pozisyonumuz yoktu bir duran top bir mucizevi sut ilk yarının özeti buydu 2 saçma hata yapsak da biz de birsey oynamıyoruz..
Gelelim benim asıl cildirdigim noktaya.. bu takımı en kötü zamanında bile orta sahada bu kadar aciz görmedim resmen pas atacak adam yok o kadar karman corman ki kim nerede oynadigini unutuyor.. 2 haftadır geriye paslarda rekor kirmisizdir heralde eskiden de yapıyorduk da suyu çıktı resmen..
Ben 3-0 lik maçtan sonra da aynı şeyi dedim yine diyorum bu oyuncu grubuyla çift forvet oynamak deliliktir.. En zorlu fikstürü klasik sistemimizle geçtik..
Bu maçlar için bireysel hata diyorsun da a.gucunde Emre'nin bomboş atamadığı gol Mohammede verilen saçma kırmızı ve ilk yarı ardaya verilen haksız penaltı..Sivas maçında linnesin hediye ettiği gol son dk kaçan akıl almaz goller bu maçlarda da bireysel ve hakem hataları bozmuş takımı..
Tamam iste koca macta bi pozisyon vermissin Tek forvet olsa gene verirdin o pozisyonu sorun sistem degil.Kerem Ve Onyekurunun sonradan girmeside belli bir direnc katiyor takima seninle ayni Fikirde oldugum konu Arda ve Feg konusunda ayni fikirdeyiz .Sadece Emre A.yi cikartip Fegi alsaydi ortasahada o kadar ezilmezdik Ardayida alinca olmadi. Emre Gedson uretemiyo Kabul ama orada harekerliler direncliler onlar cikinca ortasaha adamlarin oldu Mohammedi hic cikarmasaydi o golu yemezdik Karambolden de atardik.Falcaoyu yedek biraksaydik Ve Mohammed oynasaydi Bu Misirli yuzunden Falcao gibi adam yedek bekliyordu olurdu.Falcao oynasaydi Muhammed neden yedek denirdi Gelecek macta Onye Mohammed Ve Kerem uclusuyla baslasa bu seferde yedek Klubesi cok zayif kaliyor .Onlarin yerine girecek oyuncular gene Agir ve hantal adamlar Babel,Arda Feg gibi adamlarin en az 2sinden kurtulmaliyiz .Ben Ardanin futbol aklinin Fegten daha iyi saniyordum ama Feg bu konuda daha iyi Feg oynamaya basladiginda beri Onyekuruyu daha iyi kacirmaya basladik.

Matematiksel olarak biten hiç bir şey yok bu maçı kazan yine iddialısın ama biz mental olarak bitiğiz olma şansımız yok AGücü maçı sonrası yazdığımda şu kadar puan farkı vs var diyordu insanlar. İş matematik işi değil.

Kendime bir söz vermiştim bu kirli lig düzenini bir daha takip etmeyeceğim diye bu sene son dedim, artık kirli oyunlar ile birilerinin emirleri ile yönetilen bu lige tahammülüm kalmamıştı. Bu yıl son bari başladık sonuna kadar devam edeyim dedim sağolsun Fatih Terim benim daha fazla üzülmeme canımın sıkılmasına gerek kalmadan bu sezonu bitirdi 10 maç kala

Fenerbahçe Beşiktaş'ı yenerse biz yine o içimizde ki umut kırıntıları ile maç kovalarız, evet bunu hepimiz kabul ediyoruz.

Galatasaraylılığın verdiği duyguyla futbol namına bir halt göremesekte içimiz kıpırdar son 10 hafta yine. Sebebi bu boktan ligimizde bir şampiyonluk daha alıp sevinmek.

İşin sene sonu boyutuna baktığımız zaman, ne net olarak sayacağımız 11'imiz ne de adam gibi futbol takımımız ve sistemimiz var. Şampiyonlar ligi ya da avrupa ligi için içimizde ufacık bir umut bile yok, işin en acı tarafı budur.

Skor umrumda değil keyifli futbol olsun onu istiyorum sadece. Şu kadroyu çıkart bari hoca ;

Muslera
Linnes Donk Ozorn Saracchi
Taylan Gedson
Kerem Feghouli Onyekuru
Mohamed

Üst Alt