SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan

Muslera
Yedlin Donk Marca Sarac
Taylan Gedson
Ogulcan Fegh Onyekuru
Mustafa
Kalan 9 haftada bu 11 tercih edilmeli veya Gedson'in yerine kim varsa artik

Kimi kadro dışı bırakacaklar acaba. Birde nerede bir mallık var bizde kardeşim adamlar pozisyon gergi kart görüp cezalı oldu diye suçlu mu oldu. Durdun yere oraya buraya saçan hocayada ceza verdiniz mi?
Bizim takımda terim dışında disiplinsizce takım eksik bırakan kimse yok.
Ayrıca iki oyuncu kart sınırındayken birini dinlendirebilirsin. Sezon başından beri donk donk diye ısrar edip sonra luyindama kardeşim yha diye saçma isteklere gitmek yerine bir macligina marcaoyu/luyindamayi dinlendirebilirdin böylece gedsonu defansa çekme gibi fantaziler yapmazdin.

Saçmalık üzerine saçmalık.

Alsan nolur almasan ne.
Satilmis ligte, herkes GS sampiyon olmasin Kim olursa derdinde.
Bi tarafta rakipleri bize karsi deli Dana gibi saldirmasi rakibe gelince bos kaleye atmak istememesi diger tarafta hakem federasyon. Üstüne bizim teknik heyetin darilip maclari takmamasi. Bikkinlik geliyor, baskan gibi o lesler birliginden istifasini verdigi gibi elini ayagini cekeceksin camia olarak bu ligten ne haliniz varsa görün dicen, ne yayinci kurulus kalir ne lig.

Sezon başından beri iyi oynasak, bu tffsinden rakiplere, bu pisliklerine karşı delirecektik.
Olmak için yine herkesi yenmeye çalışacaktık.

Kötü futbol oynuyoruz, yine deliriyoruz. Umudumuz yok. Tahammül kalmadı. Çok basit kayıplarla elimizdeki şampiyonluğu verdik gibi gibi...Biliyorum, matematiksel olarak şu an bir ihtimal de olsa şansımız var ama realist ve 33. hafta itibariyle alınan kararlara bakınca, karşımızda olanları da görünce bu ihtimali zor görüyorum. Hele de bu futbolla...

Ama işin sonucunda gördüğüm şey şu, bu yolda her türlü yıpranan, yorulan, bu savaşta yalnız bırakılan, deliren biz olduk.
O yüzden en çok taraftarımıza üzülüyorum.

Okadar iste son 2 haftadir 6 puani götürdü onun tarafindan gelen rakipler.
Omerin kalasinin oynayipta mac kazandigimiz veya sampiyonlugu oynadigimiz bi tane mac soylesene evet 2 haftadir hata yapiyor ama bu onun kotu futbolcu oldugunu gostermez formsuz oldugunu gosterir Tipki Luyin ve Marcaonun oldugu gibi Omermis 😂😂Allahinn ugursuzu

Omerin kalasinin oynayipta mac kazandigimiz veya sampiyonlugu oynadigimiz bi tane mac soylesene evet 2 haftadir hata yapiyor ama bu onun kotu futbolcu oldugunu gostermez formsuz oldugunu gosterir Tipki Luyin ve Marcaonun oldugu gibi Omermis 😂😂Allahinn ugursuzu
Yahu bu Ömer savundugum anlama gelmez ama sarrachi bukadar kötü ki ömer bile oynasin diyesi geliyor insanin. Alanaya kasimpasa maclarinda yine mücadele ediyordu en azindan yine sarrachiye göre.

Evet, zaten 9 hafta dedim. Kerem oynamali artik. Sagda da Ogulcan veya Babel
Ne keremi ne ogulcani? bizde riske girilmez önce kamyon gibi oyuncu oynatilir kanatta. gedson stopere çekilmesi gerekir. Riske girmeden 3 0 yenilmemiz lazim Ozorn oynar mi stoper. Olurmu hic.
Hocanin bi sözü vardi birakin da süreye Ben karar veriyim diyordu basina kerem icin. Demekki daha çok bekleriz.

Yahu bu Ömer savundugum anlama gelmez ama sarrachi bukadar kötü ki ömer bile oynasin diyesi geliyor insanin. Alanaya kasimpasa maclarinda yine mücadele ediyordu en azindan yine sarrachiye göre.
Sarachinin 2 macta buyuk hatalar yapmis olmasi Omerden iyi futbolcu oldugunu degistirmez.Sarachi her zaman boyle sakatliktan sonra bocaliyor ben genede Omer kalasi yerine onu Tercih ederim Yedlin mesela icerdeki macta buyuk hatalar yapti ama Şener be Lines yeribe yedlini tercih ederim Marcao ve Luyinde israr ederim boyle boyle takimida surekli degistirmek zorunda kalmam .Sezonda sonuna kadar bu futbolcularla idare ederim belli bi kemik kadro olusmus olur .

Sarachinin 2 macta buyuk hatalar yapmis olmasi Omerden iyi futbolcu oldugunu degistirmez.Sarachi her zaman boyle sakatliktan sonra bocaliyor ben genede Omer kalasi yerine onu Tercih ederim Yedlin mesela icerdeki macta buyuk hatalar yapti ama Şener be Lines yeribe yedlini tercih ederim Marcao ve Luyinde israr ederim boyle boyle takimida surekli degistirmek zorunda kalmam .Sezonda sonuna kadar bu futbolcularla idare ederim belli bi kemik kadro olusmus olur .
Diger 3e OK ama bu zirto gecen sene yaptirdigi penalti la da tamamen kopmamiza neden olmustu. Tam beyinsiz biraz teknigi iyi olsa ne olur. Rize macinda attigi taci Ömer bile atmaz.

Ulan ne sezonmuş be bütün aksilikler de bizi buluyor arkadaş bu sefer de Onyekuru gitmiş Kerem iyileştiyse o oynasın bari sol açıkta Arda ya da Babel'i görmek istemiyorum asla

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao Emre Taşdemir
Taylan
Oğulcan Feghouli Emre Kılıç Kerem
Mohammed

Üst Alt