SL 20/21 H:37 | Beşiktaş 3-1 Kayserispor | MS | 24 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:37 | Beşiktaş 3-1 Kayserispor | MS | 24 Nisan

Umarım bjk yener. Şikecilerin şampiyonluk kutlamasindan ise, bunlar kutlasın. Düşünsenize malum kulübün başkanı şampiyonluk kutlamasinda mikrofonu alıp: "VAR da offside çizgisini yanlış çizdiler, hakemlere ve fetoculere rağmen şampiyon olduk" diye algı kasacaktır. Medyada ki fenerlileri saymıyorum bile.

Ek olarak, bizi bu hale düşürenler utansın! Umarım bjk bizimle oynayacağı maça kadar puan kaybetmez, bizde o maçı oynarken en azından yensek bile iki averajdan dolayı yine fenerin önünde olacaklardır. Çünkü her koşulda Galatasaray maç vermez, çıkıp yenmek için oynar. Bizi kendileri ile karıştıran çok nokta nokta çocukları var.
Galatasaray ın bir a si eksik olmuş düzeltir misin? Alintilarken ben düzelttim gerçi :)

Bjknin bu kadar eksikle kazanması zor görünüyor hiç olasılık vermedim zaten baştan beri şampiyon olabileceklerine zira dar bi kadroları vardı şimdiye kadar yüzde yüz kapasiteyle oynayınca ki sezonu da erken açmışlardı sakatlıklar ardarda geldi atiba ve aboudan hayır gelmez artık herşey bize bağlıydı ama son kaybettiğimiz 4 puan çok kötü oldu fb de girdi işin içine ikisi takılır biz kazanırsak yine de belli olmaz ama bakalım

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sergen Yalçın'ın ev sahibi olduğu 7 maçta 3 defa Sergen Yalçın 2 maç berabere 2 maçı da Hamza Hamzaoğlu kazandı..

Üst Alt