SL 20/21 H:38 | Rizespor 2-3 Beşiktaş | MS | 28 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:38 | Rizespor 2-3 Beşiktaş | MS | 28 Nisan

Aslında fbnin yolunu açmamak için bu maçı bjknin almasını istiyordum ama kaç maç kaldı ki şurada?Rize ve Hatay'da da puan kaybı yapmayacaklarsa bir daha yapmayacaklar çünkü.
Rize fbye, Alanya bjk ye çalışıyor umarım ikisi de istediğini alır ve önümüz açılır djgkf

Remy
Samudio Sabo Djokovic Boldrin
Baiano
Melnjak Emir Talbi Moroziuk
Tarık​
Fernando,Michalak,Yasin,Selim,İsmail
Bu 5'liden 4'ü 11 oynamazsa Rizespor kazanır.
Yukardaki kadroyla çıksın ikinci yarı Remy-Michalak yapıp Samu'yu ileri atsın, Sabo yerinede Donsah girsin Rize 3-4 gol atmazsa beni bulun.

Beşiktaş'a rakip olduğu son 17 Süper Lig maçını kazanamayan Rizespor, Beşiktaş karşısındaki son galibiyetini 15 yıl önce aldı.

@ertansuzgun: Çaykur Rizespor’da Beşiktaş’a karşı kalede Gökhan Akkan’ın sağ bekte Baiano’nun forvette ise Remy’nin oynamasını bekliyorum.

Çaykur Rizespor muhtemel 11’i:

Gökhan Akkan, Baiano, Selim, Talbi, İsmail Köybaşı, Dokovic, Sabo, Samudio, Boldrin, Michalak, Remy

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ertansuzgun: Çaykur Rizespor’da Beşiktaş’a karşı kalede Gökhan Akkan’ın sağ bekte Baiano’nun forvette ise Remy’nin oynamasını bekliyorum.

Çaykur Rizespor muhtemel 11’i:

Gökhan Akkan, Baiano, Selim, Talbi, İsmail Köybaşı, Dokovic, Sabo, Samudio, Boldrin, Michalak, Remy

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzel Kadro!

Beşiktaş’ın Çaykur Rizespor maçı 11’i:

Ersin, Dorukhan, Welinton, Vida, N'Sakala, Josef, Atiba, Ljajic, Ghezzal, N'Koudou, Gökhan Töre

BJK yedekleri:

Utku Yuvakuran (Kaleci)
Emre Bilgin (Kaleci)
Serdar Saatçı (Stoper)
Francisco Montero (Stoper)
Bilal Ceylan (Sağ bek)
Rıdvan Yılmaz (Sol Bek)
Bernard Mensah (Orta Saha - Hücum)
Cyle Larin (Hücum)

Üst Alt