SL 20/21 H:6 | Fenerbahçe 3-1 Trabzonspor | MS | 25 Ekim - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vizyon olmayinca, toptan anlamayinca " ama Caner her mac gol yediriyor"
Sanki EPL'de oynuyoruz anasini satayim. Ulan sadece onlara gitmesin diye alirdim.

Bu taraftar profili ile bizden hiçbir halt olmaz.
Bu yüzden zaten aysal,dursun ve mustafa gibi Galatasaraylılıkla alakası olmayan adamlar başkan oluyor.Çok iş bilmez taraftarımız var çok..

transfer sezonlarında alınan her oyuncu süper yıldız alınamayan veya alınmayan oyuncu kesin çöptür.Taraftarın anlayışı bu.

Terim zaten Galatasaray tarihindeki bütün yönetimlerle takıştı ama her dönemde ligin 10 katı üstünde kadro verildi eline, şu anki olay sadece ligi kazanabilecek ama domine edecek bir kadro olmaması. Biraz da t.d becerisi görmek lazım ama sıfır. Bizde duran toptan atalım Falcao var, Luyindama var bu adamlar senede birkaç kafa golü atmalı duran toptan.

Bu taraftar profili ile bizden hiçbir halt olmaz.
Bu yüzden zaten aysal,dursun ve mustafa gibi Galatasaraylılıkla alakası olmayan adamlar başkan oluyor.Çok iş bilmez taraftarımız var çok..

transfer sezonlarında alınan her oyuncu süper yıldız alınamayan veya alınmayan oyuncu kesin çöptür.Taraftarın anlayışı bu.
Diger takımlarda durum farklımı sanki türk toplumunun genel yapısı mesela mhy biz alsak süper oyuncu derdik fb ye gidince kötü bize gelse bi sefer fb liler cöp kötü derdi

fener şampiyon olur. kadro iyi. yavaş yavaş da olsa her hafta bir öncekinden daha iyi görüntü veriyorlar. daha uyum döneminde üst üste puanlar geliyorken uyum yakalayınca sonuna kadar giderler gibi görünüyor.

önemli nokta uefa'dan ceza almaları.

ceza almazlarsa patlıcanı avuçlarız.

Adamlar yatmamışlar kalkmamışlar paso duran top ve kenar ortası çalışmışlar.

Bizim elaman ise ancak ağlasın; bana Messi ve Ronaldo'yi almadılar ve biatci hakemleri mi bizim maçlara vermiyorlar diye.

Not: fenerin kornerden attığı ilk golde Trabzonlu oyuncuya faul var.
İkinci göldeki kornerden öncede fenerli oyuncu topu elle almıştı ortasaha da.
Cici her zamanki gibi görevini layıkıyla yerine getirdi.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Ne çalışması renktaş.Allah aşkına yapmayın.
gökhan bunu senelerdir yapıyor.Caneri çalıştırmaya gerek yok. adam işi biliyor. sert atıyor.Bu tamamen atan oyuncuyla alakalı..

yahu istediğin kadar çalıştır bizim oyuncular 10 metre mesafede kaleye kız gibi şut atıyorlar.. Zaten istesede atamazlar.Çünkü bitikler.şut teknikleri zayıf.

Çalışmaya gerek yok arkadaş..Topu belli bir yükseklikde sert at al sana pozisyon.Tabiki içerdeki adamlarda isteyecek.Orada yırtacak kendini.Topu beklemeyecek topa gidecek..Bu konudada aşırı ruhsuz oyunculara sahip olduğumuz için kötüyüz.

Diger takımlarda durum farklımı sanki türk toplumunun genel yapısı mesela mhy biz alsak süper oyuncu derdik fb ye gidince kötü bize gelse bi sefer fb liler cöp kötü derdi

Evet diğer taraftarlarda aynı. hiçbir fark yok.

benim başkanım süper, benim futbolcum süper, benim transfer ettiğim oyuncular en iyisi..Benlikci bir zihniyet var.
klübün menfeatine göre hareket etmek yok. İsim fanatikliği çok ciddi boyutlarda..Her klüpde aynı.

Lemina, seri,nzonzi ile neden olamadın ?
Yine mi yönetim suçluydu?

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!
Donk-Fernando-Belhanda-Selcuk orta sahasi ile Fatih Terim mi sampiyon oldu yoksa A.A.K mi? Ilk 2 sezonunda sampiyon oldugunda nerelerdeydin? Sirf bir basarisiz sezondan sonra hoca kovulmali mi yani? Hocayi elestirecegim diye sekilden sekile girmeye gerek yok bence.

Üst Alt