SL 20/21 H:7 | Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
antalya ileri çıkmadı ki zaten full kapandı. kapanan takım olunca böyle oluyor

ayriyetten geçen sene 5-0 yenmiştik bu antalyayı ve daha güçlü bi takımdı. ortalama bizim istatistiklerde bu kadardır ve 11 kişiydiler
Febe cikartmadi diyelim ona, egri oturup dogru konusalim. Adamlar ilk 15dk 2,3-0 rahat yapardi pozisyonlari degerlendirselerdi

Biz ise 2 pzisyona girsek 1tanede atsak eyvallah. Diyecegim o ki biz adam gibi oynasak cekinecek bisey yok da, malesef berbat kadro berbat oyunumuz var

Ses çıkaran yok meydanı boş buldular hakemler ile gidiyorlar basınıda yanına aldılar adım ona süper top oynuyolar ayağına hakemler görmezden geliniyor

Dünkü bjk maçından sonra dikkatimi çekti.Üç tane spor kanalında trt-beinsports- a sporda toplam sunucularla birlikde 12 tane adam vardı.İçlerinde bir tane Galatasaraylı yokdu.Olanlarda bir iki tane onlarda sözde Galatasaraylı.Bir bka yaradıkları yok.

2 golde de hakem hatası bariz

Kırmızı kartta hatalıydı bana göre

Bu maçı kazanmışlar kaybetmişler önemli değil bence yaptıkları doğrular var

30 şut çekmişler mesela..

Biz 5 maçta toplam 30 şut çekmişliğimiz var mı bilemiyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bizi yaptiklari dogrular ilgilendirmezki, iyi oynayip puan kaybetmeleri onlari Moral olarak dahada geri iter, kötü oynadiklarinda zaten kazanma sanslari yok, zaten Fenerasyon bu heriflere Limit sinirlarini astiklari halde bir dünya transfer izni vermeleri bile oynanan tiyatroyu gösteriyor, ama göreceksiniz Ali Koç ceza almayi göze aldik yeterki sampiyon olalim demişti,Şampiyonlar ligine yine gidemeyecekler..

Antalya-Erzurum-Ankaragücü-Kayseri-Gençlerbirliği-Malatya-Trabzon-Denizli ligin en kötü takımları an itibariyle bunlar ile oynayıp puan kaybeden olursa şampiyonluktan 1 adım uzaklaşır. Bu maçları önemsemiyorum hatta izlemiyorum bile yenerler bir şekilde yenemezlerser bana piyango olur.

Biz bu kötürüm ekiplerden Erzurum-AGücü ile oynadık henüz ve fire vermedik. FB, Alanya-Başakşehir-Kasımpaşa-Gaziantep ile oynasın sonra konuşalım mesela haftaya Konya maçında net puan kaybı benim bu yazımı hatırlarsınız.

FB'yi şampiyon ilan edenlere takılmayın biz neler gördük hatırlayın, FB son yıllarda kötü diye şimdiki sonuçları telaşa sebep oldu ama yıllarca FB böyleydi. Alex'li vs en iyi kadroları bile son maç son haftalarda defalarca puan kaybetti yine kaybedecekler. 2 maç kaybetsinler dağılacaklar çünkü pamuk ipliğine bağlılar, sakin kalın.

Son düzenleme:
Istatistik yazılmış yok 25 orta yapmış yok 50 şut çekmiş iyi de istatistiğe puan vermiyorlar ki hakem penaltıdan önceki ofsaytı verse maç 1-1 bitse sabaha kadar istatistik say istersen puanı gol atıp kazanınca veriyorlar istatistik kasınca vermiyorlar bizim de istatistik kasıp puan kaybettiğimiz maçlar oldu kimse istatistik konuşmuyor o zaman hocaya yükleniliyor o yüzden istatistik falan geçmek lazım hakemler adam gibi yönetsin yeter

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bunların böyle rahat olması kimse cıkıpta sesini cıkarmıyor bizde de yönetim olmadıgı başımızda eziklerin oldugun biliyorlar

biraz ses cıkarabilsek bukadar kayrılamaz bunlar

işte o yuzden koç seviyor cengizi

Antalya-Erzurum-Ankaragücü-Kayseri-Gençlerbirliği-Malatya-Trabzon-Denizli ligin en kötü takımları an itibariyle bunlar ile oynayıp puan kaybeden olursa şampiyonluktan 1 adım uzaklaşır. Bu maçları önemsemiyorum hatta izlemiyorum bile yenerler bir şekilde yenemezlerser bana piyango olur.

Biz bu kötürüm ekiplerden Erzurum-AGücü ile oynadık henüz ve fire vermedik. FB, Alanya-Başakşehir-Kasımpaşa-Gaziantep ile oynasın sonra konuşalım mesela haftaya Konya maçında net puan kaybı benim bu yazımı hatırlarsınız.

FB'yi şampiyon ilan edenlere takılmayın biz neler gördük hatırlayın, FB son yıllarda kötü diye şimdiki sonuçları telaşa sebep oldu ama yıllarca FB böyleydi. Alex'li vs en iyi kadroları bile son maç son haftalarda defalarca puan kaybetti yine kaybedecekler. 2 maç kaybetsinler dağılacaklar çünkü pamuk ipliğine bağlılar, sakin kalın.
hakemler olmasa zaten çoktan dağılmış olacaklardı. Normal bir sezon değil.

Ben de "VAR" hakeminden rahatsızım bu maçta.Jahovic pozisyonunda çağırmasi hata.Benzer pozisyonda ne Emre Güral ne de Gezzal için VAR hakemleri çağırdı.Hele vücuda çarpıp sonra ele gelen pozisyon skandal.Tek doğru kararı son penaltı pozisyonu,o da savunma yapmayı bilmeyen klasik Türk topçu hatası... Ancak beni daha da çok şaşırtan VAR hakemi şimdi baktım azılı BJK'li Mete Kalkavan.O bile durumdan vazife çıkarıp FB'ye yaranmaya çalışıyorsa gerçekten yazık.Boyle eski hakemler yepyeni hakemleri bile zehirliyor,resmen hakemin aklını karıştırdı.Guya kendi içlerinde genç hakemlere operasyon mı çekiyorlar mı sorusu da geçmiyor değil aklımdan?.. Sonuçta FB öyle ya da böyle kazanacaktı, oyun olarak da zaten gol geliyorum diyordu,hakettikleri 3 puanı kaşar VAR hakeminin katkısıyla almaları ise bizim adımıza ileride işe yarayacak tek olumlu gelişme.
Penaltinin oncesinde ofsayt var abi,penalti dogru olsa bile yanlis yani

Ekli dosyayı görüntüle 99999

Biri bana şu pozisyonu açıklayabilir mi ?

Eller ofsayt kuralına dahil ediliyor mu kural mı değişti ?

Yok eller dahil değilse bir insanın şu konumda omuzu nasıl olurda arkasına açık pozisyondaki kollarından daha ilerde olabilir

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ofsayt değil rtaş
bi kere omuzdan değil o kolun legal sayılan kısmının en ucundan çizilmekte.
göz kararı baktığında orasının 6 pas çizgisine uzaklığı ile fblinin ayağının o çizgiye mesafesi ztn aynı gibi ya da fbli daha uzak
onu geçtim penaltı ztn penaltı değil
ama mete denen ipne boş el posyonu için herifi vara çağırdığı için bu uyduruk posyona hakem etkide kalıp çat diye penal verdi ama penal falan kesinlikle mevcut değildi

Üst Alt