ŞL 20/21 H Grubu M:5 | Başakşehir 3-4 RB Leipzig | MS | 2 Aralık | beIN Sports 1 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen yıla kadar ben de irfan'ın iyi topçu olduğunu düşünüyordum ama bu adamdan iyi futbolcu olmaz. Takım oyununa yatkın değil, pas alışverişleri beş para etmez, oyun içinde uzun süreler kaybolup gidiyor, bencil, çirkef(bu özelliğini sanırım emre b. den kapmış)... Yetenekli futbolcudur ama günümüz futbolunun gereksinimlerini karşılamıyor bence.
Bugünki hattrick ine gelecek olursak bazı futbolcuların böyle şanslı maçları olabiliyor. Bizim amatör burak yılmaz bile, futbolcu bozuntusu tuncay şanlı bile cl de hattrick yapmıştı. Arada oluyor öyle işte...

İrfan canı beğenmeyen ergenler burda mı

Ergen değilim de buradayım. Bence üst düzey bir futbolcu değil. Üç gol atıp yıldızlaştığı maçta da bunu yazarım. Sıkıntı yok. Benim görüşlerim senelerdir uzun süreçlerde hep doğru çıktığı için, ben düşüncelerime güveniyorum. Sen de güveniyorsan sorun yok.

Eleştirdiğim zamanlarda da, iyi bir sol ayağı var boş bulursa golünü atar yazmıştım. Yazılarım duruyor.

Eleştirdiğim ve eksik bulduğum noktaları bu yıl da tek tek devam ediyor.

Bu maçta da farklı oynamadı. İkili mücadelelerde iyi değildi. Çok pas hatası yaptı. Fiziken güçlü değil. Oyunu dikte edemiyor. Vizyonu yok. Topu iyi saklayamıyor. Vs. Vs.

Türkiye’de sistem böyle. Belhanda berbat performanslar serisinden sonra bir çok şık gol atar hemen 1.5-2 milyon Euro’dan sözleşme uzatalım diyenler çıkar.

İrfancan büyük çoğunlukla kötü maçlar çıkartır, bir maç yıldızlaşır millet hemen çoşar.

Ben İrfancan’ı ve Başakşehir’i övmeye gelmiştim, şöyle bir mesaj görünce cevap yazdım.

Attığı üç gol de çok güzeldi. Freekick’i çok şıktı. Kendisini tebrik ederim. Umarım Avrupa’ya gider. Bize gelmesini ise asla istemiyorum. Güçsüz bir sürü oyuncumuz var. Bir diğerine ihtiyacımız yok.

Başakşehir kaybetmiş olsa da ezilmedi. İyi işler çıkarttı. Ama Okan Hoca Leipzig karşısına bu kadar yumuşak orta saha ile çıkmamalıydı. Adamlar oyunu maçın büyük bölümünde rahat dikte ettiler. Bu arada futbol şansı bugün Başakşehir’den yanaydı. İlk yarı ciddi fark olabilirdi. Yine de bizim takımdan çok daha iyi şekilde ülkeyi temsil ediyorlar. Kendilerini ve hattrick yapan İrfancan’ı tebrik ederim.

hayda değil
maskenin ardındaki birey rize maçından sonra galibiyete kılıf için rizenin nasıl yanlış oynadığını ya da ptt takımı denizliye 3-0dan maç veren okan hocasının nasıl kaza gollerine kurban gittğini yazan can suratı olduğundan o ruh haline benden daha hakim biri olduğu söylenebilir
ben her maçta başak iyi oynadı ft olsa yenilir makas derdi muhabbetine salt gülüyorum
maçı da izlemedim ama rize maçını ve bu maçı benden farklı duygularla takip eden can gibi şahısların yerinde olmak istemezdim
nasıl ft düşmanlığıysa okan ne kadar maç verirse versin ne hikmetse olay makasa fln geliyor adamın maçının başlığında

hayda değil
maskenin ardındaki birey rize maçından sonra galibiyete kılıf için rizenin nasıl yanlış oynadığını ya da ptt takımı denizliye 3-0dan maç veren okan hocasının nasıl kaza gollerine kurban gittğini yazan can suratı olduğundan o ruh haline benden daha hakim biri olduğu söylenebilir
ben her maçta başak iyi oynadı ft olsa yenilir makas derdi muhabbetine salt gülüyorum
maçı da izlemedim ama rize maçını ve bu maçı benden farklı duygularla takip eden can gibi şahısların yerinde olmak istemezdim
nasıl ft düşmanlığıysa okan ne kadar maç verirse versin ne hikmetse olay makasa fln geliyor adamın maçının başlığında
üstat ben o başlığa da maçtan sonra ben diye attım zaten bu fotoyu mizah devinin alınganlığını düşünemedim uğur dündarlığa soyunmana gerek yok yani :D

hayda değil
Bu maç hocalık bir şey yoktu yani Okan bayağı kötü yönetti maçı, Başak 10 yerdi hatta.

İrfan ekstra işler yaptığı için bu noktaya geldi işler.

Gerçi Visca ile Crivelli de boş kaleye kaçırdı ama Başak defansı komediydi.

Bu maç hocalık bir şey yoktu yani Okan bayağı kötü yönetti maçı, Başak 10 yerdi hatta.

İrfan ekstra işler yaptığı için bu noktaya geldi işler.

Gerçi Visca ile Crivelli de boş kaleye kaçırdı ama Başak defansı komediydi.

epureanunun bütün defoları cl maçlarında ortaya çıkmadı mı yalnız

skrtel cldeki maçlarda daha iyiydi bence

Üst Alt