ŞL 20/21 H Grubu M:5 | Başakşehir 3-4 RB Leipzig | MS | 2 Aralık | beIN Sports 1 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zamanında Gençlerbirliği'nde Ahmet Calik'i alacağına İrfan canı alacaktık rahmetli İlhan cavcavin son kazığı oldu bize gider ayak dursun yağlı suratı da kaşindi kazık yemek için

İrfancan'ın bir maçta 2 gol atması Alpay'ın Makedonya'ya hat trick yapmasından beri futbol sahalarında gördüğüm en şaşırtıcı hadise.

@Gökhan Gel

Dedim ya hocam fena degiller.
Bukadar kimse beklemiyordu, seviniyorum Basak ve Türk futbolu icin .

Ben ikisi adına da pek umut görmüyorum ama ekibimizin rezil olmadan dönmesi iyidir tabii. Şu an hem oyun, hem de profil nedeniyle Türk takımlarının Avrupa'da doğuşu için Galatasaray'dan başka alternatif göremiyorum. Biz kötü olduğumuz sürece ülkenin de Avrupa'da burnu boktan çıkmaz gibi.

Ben ikisi adına da pek umut görmüyorum ama ekibimizin rezil olmadan dönmesi iyidir tabii. Şu an hem oyun, hem de profil nedeniyle Türk takımlarının Avrupa'da doğuşu için Galatasaray'dan başka alternatif göremiyorum. Biz kötü olduğumuz sürece ülkenin de Avrupa'da burnu boktan çıkmaz gibi.

Buna katiliyorum.

Ama yinede Basaksehir iyi isler cikarti, kimse tahmin edemiyordu.

ne dogusu ya club brugge 90 dk yatarken mi gordun dogusu gecti real zamanlari yukselis olacaksa bunun meşalesini bu sene okan buruk yakmistir

Hocam biraz abartı olmadı mı sence de? Fenerbahçe Zico döneminde, Beşiktaş Şenol Güneş döneminde Avrupa'da uçuyorken biz yoktuk pek ortalarda. Herkesin iyi olduğu dönemler oldu ayrı ayrı Avrupa'da.

caliki alacakken niye irfani alalim ki simdi irfan gelmedigi iyi oldu anlaminda degil defans alacakken niye 10 no topcusunu alalim yani
ikisi farkli konular

Üst Alt