SL 21/22 H:10 | Fenerbahçe 1-2 Alanyaspor | MS | 24 Ekim - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:10 | Fenerbahçe 1-2 Alanyaspor | MS | 24 Ekim

Avrupa’daki başarının getirdiği yorgunluk ve rehavet etkisi olduğunu düşünüyorum fenerbahçeli taraftarların yönetim ve futbolculara anlayışlı yaklaşacağına eminim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fb maçı konusunda yazmıştım, ekleme yapalım:

alanya İ:
rakibin berbat oyununa rağmen, bütün maç baskılı gibi gözüküp, yediği iki gol ile hem de derbi haftasında evinde 3 puanı kaybetti.
tamam biz de kötüyüz ok da,

fb bu sene ligde 9 maç oynadı.

adana demirspor D:
adana tek kale oynadı, fb bir kere kaleye gitti. 1-0 yendi.

antalyaspor İ:
skor 2-0 gibi gözükse de, 87 dakika 0-0 giden maç, zar zor kazandılar. antalya çizgilerden atamadı golleri, top geri döndü 1-0 oldu, yine pozisyonlara girip, 3 dakikada dahi 1-1 olabilecek maç, antalya'nın %1000'lik pozisyonu girmeyince döndü 96. dakikada da kontradan 2-0 oldu. hatta rıdvan bile bu maçtan sonra, "fb öyle bir 3 puan aldı ki, inanılmaz" minvalinde bir yorum yapmıştı.

altay D:
bu maçı gerçekten izlemedim. yorum yapmayayım. belki de iyi oynayarak kazanılmış bir maçtır.

sivas İ:
içeride sivas'a 1 puan bıraktılar.

başakşehir D:
2-0 kaybettiler. çok net hakedilmiş bir mağlubiyetti.

giresun İ:
ligin en zayıf kadrosu denilebilecek takıma karşı bile, güç bela 2-1 kazandılar. hatta adamlar penaltıyı kaçırdı. atsa giresun'a bile 2 puan bırakacaktı fb.

hatay D:
hatay bir çok net pozisyona girdi, fb kalecisi yine devleşti. kim jae'nin el ile oynadığı pozisyona, yeni kurallar(!) gereği devam dendi, 2-1 kazandı fb.

kasımpaşa İ:
ligde rekabet devam etsin diye en önemli hücum oyuncusunu "bedava" veren ve bunu resmi sitesinde açıklayan bir rakibe karşı, fb'in ne oynayıp, ne kazandığı önemli değil, bu maç yok hükmündedir.

trabzon D:
adamlar biraz becerikli olsa 6-1 bitecek maç, yine 3-1 bitti. bir top oynamadı fb.

9 maçın 3'ünde puan kaybettiler, 2 kere çok net mağlup oldular, mağlup oldukları maçlarda (olympiacos dahil) ezilerek mağlup oldular. 4 maçlarını güç bela tek farkla kazandılar.

her puan kaybında hakemlere suç buluyorlar. yetmiyor, ofsayt çizgilerine suç buluyorlar. yayıncı kuruluşa suç buluyorlar vs vs.

bence şu an puan tablosunda hakettiklerinden fazla puanları var. trabzon çok net herkesten daha fazla hakediyor liderliği.

ali koç istifa mı adam servetini döktü kulübe bırakır mı kimse rakip bile olmadı kendisine fb artık ali koçun istediğini yapabilir boşa bağırmayın :D

Üst Alt