⚽ SL 21/22 H:15 | Galatasaray 2-2 Altay | MS | 4 Aralık - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu siyasetin Galatasaray'a nefreti TT arena açılışında yuhalanmalarıyla başladı, Fatih Terim'in milli takımdan aldığı tazminatla da pik noktaya ulaştı. Bunların kuklaları da futbolu yönetmeye devam ettikçe , olan takımın emeğine oluyor. Takım bugün galibiyeti hakeden bir oyun oynadı. Hakem diyelim ama önce kendimize bakalım vs. diyenlere de çok pis laflarım var. Bi bitmediniz be kardeş. En objektif sizsiniz. Hakem 1 penaltı sana vermemiş, bir tane de karşıya hediye etmiş. 2 gol önemsizse siz gidin bayern munich taraftarı olun 8-0 skorlarda mastürbasyonunuzu yapın.

Bunu ilk ve son defa yazacağım.Ligde artniyetli bu hakem hatalari olmaya devam edecek,su anki takim hakem hata yaptiginda maci alacak durumda olsa bile panik halinde savaş veriyo.ne zamanki bu genc takim sahada kimseye firsat vermeden skoru eline alir,o zaman ozguven kazanir ve hakem hataları olsa da artik maci alir.ama bunun zamani var

Diger külübün yöneticiler, haksız oldukları halde, her maç sonrası açıklama yapıyorlar. Bizi haftalardır dogruyorlar halen bir yönetici çıkıp da açıklama yapmıyor. Yazık yazık...

Bazı arkadaşların tespitine katılıyorum bizde oyuncudan hocaya başkana kadar herkeste kabullenmislik var bu kafada olan insan açıkçası her ortamda ezilmeye mahkumdur bizim ülke böyle.bir ülke

Görmezden bende gelmiyorum gelinmezde renktaş.ama gözüm takım adına ve geleceği adına futbol anlamında bişeyler görmek istiyor,yani lig başladığından beridir ALLAH için kaç maç muhteşem oynadık diyebiliyoruz?Pas tercihleri fena durumda son vuruşlar fena durumda saçma sapan gol yeme durumları fena halde.
Benim tekrar diyeyim amacım şudur,tff mhkya gereken tepki verilmesi gerektiği gibi veya kadarıyla bu sorunlu olduğumuz durumlarda takımı yönetenlerede vermeliyizki onlarda kendine çeki düzen versinler

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Takıma, özellikle teknik heyete burda olsun diğer sosyal mecralarda olsun çok büyük eleştiriler oldu zaten. Bende kendi adıma bu takımda hocanın değişmesi gerektiğini yeni hoca ve yardımcılar gelmesini özellikle belirttim. Ama şimdi düşünüyorumda bizim takıma Jürgen Klopp da gelse böyle düşmanca, organize kötülük olduğu sürece ne yapabilirki?

Takıma, özellikle teknik heyete burda olsun diğer sosyal mecralarda olsun çok büyük eleştiriler oldu zaten. Bende kendi adıma bu takımda hocanın değişmesi gerektiğini yeni hoca ve yardımcılar gelmesini özellikle belirttim. Ama şimdi düşünüyorumda bizim takıma Jürgen Klopp da gelse böyle düşmanca, organize kötülük olduğu sürece ne yapabilirki?

Değişir renktaş jürgen klopp gelse değişir.tff mhk değişmez ama ligle uefa arasında bu kadar farklı oynamaz takım ve bi oyuncu iyi giderken bianda hop diye kesmez mesela,taç atışında bile işin profesyoneline emanet eder mesela,ondan sonra yardımcı hocaları sağlam bi ekip olur.eksikler çok güzel şekilde giderilir.hakemler o zaman gs yi durdurmak için gözün üstünde niye kaş var deyip her maç alakasız şekilde penaltı kırmızı çıkararak seni bitirir ama taraftar için tek sorumlu tff mhk olur hocaya teknik ekibe kızacak eleştirecek bi konu bulmaz.

Fatih Terim bencede gitsin.Ama bazi arkadaslarin gozu kor olmus Ft nefreti yuzunden kac haftadir hakemler icimizden geciyor.Hakeme bi kelime bile soylemiyor adamlar.Ft yerine baska bir Td olsaydi bu kararlar gene degismeyecektiki.Ft kadar cirkef bir adama ragmen Tff ve hakemler boyle yapiyorsa Tiras ve Vasifsiz bir Td ilr neler olurdu bilmiyorum.Adamlar zevkine Teknik direktorumize ceza verdiler Sergen Ana Avrat sovdu 1 mac ceza.

Değişir renktaş jürgen klopp gelse değişir.tff mhk değişmez ama ligle uefa arasında bu kadar farklı oynamaz takım ve bi oyuncu iyi giderken bianda hop diye kesmez mesela,taç atışında bile işin profesyoneline emanet eder mesela,ondan sonra yardımcı hocaları sağlam bi ekip olur.eksikler çok güzel şekilde giderilir.hakemler o zaman gs yi durdurmak için gözün üstünde niye kaş var deyip her maç alakasız şekilde penaltı kırmızı çıkararak seni bitirir ama taraftar için tek sorumlu tff mhk olur hocaya teknik ekibe kızacak eleştirecek bi konu bulmaz.

Dedeğim gibi hala teknik kadro ve hocanın değişmesi gerektiğini savunuyorum. Ama yapılan bu hakem katliamlarından sonra konuşulması gereken konu önceliğinin hakemler ve hakemleri piyon gibi kullanan tff ve onun arkasında olan siyasi uzantılar olması gerektiğini düşünüyorum.

Tonla pozisyon bulduk, 0-1 geriden maçı çevirdik, yatacak yeri olmayasacılar penaltı uydurdu, berabere bitmesini sağladılar ve altayı da yenemiyorsan diyen taraftarımız var.
Taraftar degil onlar .Rakip takimlara sempati duyan adamlar.Yada brn biliyorumcular.O tip adamlarin tarftarlik umrunda olmaz.Bu takim 13.olsa.14 .olsa arkasindayim.Allaha sukur iyi gunde degil kotu gunde takimin arkadasindayiz.Bu takim kotu fulbol oynayabilir ama Kotu mucadele etmiyor bence bu yuzden ben arkasindayim bu takimin.

2-1 yendik diyelim oynanan futbol bile istifa için yeterlidir
Oynanan futbol mu kötüydü? Arkadaş siz ne bekliyorsunuz merak ediyorum takım mis gibi de futbol oynadı.Hakemi geçtim atamadık olmadi. Hani ne oldu sizin savaşın yenilsenizde canınız sağolsun naralarınız? Takım savaşmadı istemedi diyebilir misiniz ? Hep o istifa şu istifa ne desem boş takılın kafaniza göre

Oynanan futbol mu kötüydü? Arkadaş siz ne bekliyorsunuz merak ediyorum takım mis gibi de futbol oynadı.Hakemi geçtim atamadık olmadi. Hani ne oldu sizin savaşın yenilsenizde canınız sağolsun naralarınız? Takım savaşmadı istemedi diyebilir misiniz ? Hep o istifa şu istifa ne desem boş takılın kafaniza göre
cok kotuydu hele ilk 30 dakika sanki Altayin rabiki Galatasaray degilde Menemenspor varmis gibiydi

Lig ile AL maçlarındaki hakemler arasında fark olduğu masalını bir ben onaylamıyorum sanırım. Bize gelen hakemler genelde sıkıntılı idi. Son maçtaki de dahil. Resmen lider çıkmamıza mani oldular. Skor tabelasından doğan söylemler özetle.

Ha burada derseniz, Aydınlar döneminden itibaren zaten bize bileniyorlardı. Yeni bir şey değil. İktidar da daha dün başa geçmedi. Hepsi bunları bilerek geldi. Bunlarla mücadele edeceğinin de farkındaydı. Biz taraftarlar olarak birbirimizi yiyoruz, şu saat olmuş kimden ne ses var?

Hakkımızı aramayı öcü gibi gösterenleri de anlamıyorum. Gidip mekan basın diyoruz sanki. Sahada yapılabilecek şeyleri göze alabilirdik, şampiyonluk gitmişken...Bu sistem Galatasaray'a muhtaç, biz onlara değil...Olmayalım da işin için de bakalım iddiasından, borsasına, bankalarına, sponsorlarına, beinine kadar kim ne kazanıyor. AL başarısı da ekstra kozdur şu an için. Ülkeye tek faydası olan takımız.

Ali Koç'a güldük ettik de, Serdar Tatlı'nın ipini de o çekti. Hakem atamalarında jk bile istediğini yaptırıyor. Dikkat edin Çebi gidip Ağaoğlu geldi KB'ne. Bu seferde aynı sistem, güç onların elinde. Galatasaray bu hallere düşecek kadar küçük bir camia mı!

Sen hakkını aramazsan olacak olan tiyatro devam eder, senece isimler değişir. Ya bu düzen bizi ya da biz onu yiyeceğiz dersen işte sonu da böyle olur.

Kötü futbol bizi bağlar. Ama kötü yönetim art niyettir. Yine de altını çizerek diyorum GSmizin de TFFnin de baştan sona ciddi değişime ihtiyacı var. Biri kurumun büyüklüğünü hatırlamalı, diğeri de adil olmayı...

Üst Alt