⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak

Real madrid takimina Galatasaray formasi giydir bu seref yoksunu tff ve hakemleri oldugu sürece galibiyet malibiyet alamazsin. Fatih terim degilmis demekki problem, problem Galatasaraymis.. eeee baskan ne yapacak simdi..cikip konussana " ben baskanim"

1- kamara'ya verilmeyen kirmizilar
2- 1 mt. ofsayta kalkmayan bayrak , ardindan yenilenw 2. gol
3- boey'e verilmeyen faul, ardindan yenen 3. gol
4- kereme verilmeyen faul, fatihe verilmeyen kirmizi, ardindan yenen 4. gol
5- taylana verilen sacma sapan kirmizi

Benim aklima gelenler bunlar, hadi yenin de göreyim hakemi.

+ yok enkaz, yok terim vs. Giden gitti, eleştirilecek biri varsa olumlu ya da olumsuz artık torrenttir bu kişi. Olumluları torrente yapıştırıp olumsuzları terim uzerinden bagirmak riyakarlıktır.
20 tane pozisyon yedik nasıl bir taktikse bu da. Halil aytaç degisikligi de aykut kocaman değişikliği, keremi forvete attık kanatlar işlemedi, keremin de etkinliği bitti. Baktık olmadı kerem kanada aytaç forvete. Saçma.
Olumlu olarak hücum setlerinde bir ilerleme var, pas alış verişlerde yerleşim, boşa kaçma, al ver güzel, ileri çıkışlar daha hızlı, üzerine koyarak devam edersek meyvelerini fazlaca alırız, gel gelelim defans tarafı boyle olacaksa isin onceki yazdiklarimin da kiymeti kalmıyor, gecmis olsun simdiden. Boyle boşaltarak oynayacaksak bekleri sıkı bir calisma şart.

Forvet şart, orta saha şart. Yönetim derhal istifa !

25 kere falan anlattım da size de anlatayım eksik kalmasın. Şimdi mevzu çok basit ; Avrupa'da topu rakibe verebildiğin için kompakt durarak , hızlı çıkabilen topçularla geçiş oyunu oynayıp başarılı olabiliyorsun. 6 numara yokluğuna rağmen topun arkaısna geçerek rakibi tutabiliyorsun alan daraltıp. Gel gelelim ligde rakip topu sana bırakıyor bazı takımlar hariç. O sebeple hem kapanan rakibi açacak oyuncu yokluğundan hem de kaptırılan toplarda doğru pozisyon alacak sertlik katacak bir Josef olmadığından vaziyet bu oluyor. Oyuncular leş değil , kronik problemler var ve bütün takıma sirayet ediyor. Anlamak isteyene gayet basit aslında. Gedson gibi süpürücü bir adam geldiğinde nasıl fark yarattı buna dikkat eden bile rahatlıkla çözebilir sorunu. Biz burada anlatamıyoruz , ilginç.
Sanırım anlaşamadık aslında aynı fikirde olduğumu belirtmek isterim. 6 numara en elzem transferdi, yazın es geçildi..

Dogru ama biz zaten atamayan bir takimiz. Sene basindan beri atamiyoruz orada bir degisiklik olacagini sanmam.

Yarin oburgun atabilen bir takim gelirse patates oluruz.
Bu sene artık her şeye hazırlıklı olmalıyız her skora açık bir takım haline geldik. Kimin bunda emeği ve hakkı geçtiyse şahıs ve şahıslara taraftar veya yönetim veya td hakkımın tek bir kuruşunu bile helal etmiyorum

Anladım renktas bu iş çok iğrenç be. Ya önceden Terim'in gitmesini isteyenler seviniyodu şimdi Terim'in gitmesine uzulenler seviniyo. Boyle taraftar olunmaz bişey demek istemiyorum rezil bir durum bu

İğrenç ötesi hem de
%99’u fenerlidir herhalde falan diyordum da, bizzat tanıdığım insanlar içinde de görünce bunlardan tiksindim resmen
Ülke menfaat veya kendi dediği olsun diye algı yapmaya çalışanlarla dolmuş
Rakamlara sonuçlara objektif bakmak diye birşey kalmamış
Terimi en ağır eleştirenlerden oldum hep
Ama bir gün olsun başarısızlığa sevinmedim
Hatta saha dışı tff olsun hakem olsun olaylarda destekledim, bir olmalıyız diye yazdım
gidişat benim gördüğüm çok belliydi ama herkes görecek diye birşey yok
konuşulacak tartışılacak, eleştirilecek, fikir beyan edilecek ama alınan kararın herkes arkasında durulacak
Ama daha 3 günlük adamı eleştirmek niyeti belli ediyor işte, malesef böyleler var, onlara karşı da doğru bildiklerimi söylemekten hiçbir zaman çekinmeyeceğim

Domènec Torrent:

"Sayısal üstünlüğü kaybettiğimiz için 2'ye 2 kalma durumları oldu fakat Galatasaray'ın oyuncuları gayet kaliteli."

Dransferi unutun

Hakemi öne çıkartıp kendimizi kandırmayalım. Hakemler iyi olsa ne olur? Hadi 5-10 puan fazla almış olalım. Ne fark edecek? Bu kadro dünyanın en iyi hakemleri olsa bir şey yapamaz, UEFA'ya katılma mücadelesi verir. Hakemler kötü olunca, küme düşme mücadelesi veriyor.

Bu avrupa kupasi maceramiz cok abartiliyor yalniz.

Ilk mac Lazio`nun kalecisi 10 yilda bir gorulebilecek bir hata ile topu iceri almasa 1 puan alacaktik. Keza Marsilya deplasmaninda sert bir defansla 0-0 a bagladik ama Marsilyanin net 6 pastan akillara zarar kacirdigi toplar var. Loko macinda inanilmaz bir gol attik ama mac boyu zaten bir tane pozisyonumuz var. Iceride oynadigimiz Loko macinda ise iyi giden maci Muslera cizgiden cikarmasa kaybediyorduk.

Yani demek istedigim o gruptan 1.ci cikmak net basari ama oyle inanilmaz oyunlarla vurup gecmedik. Biraz sans yanimizda olmasa 3.de olabilirdik ayni oyunla.

Domènec Torrent:

"Sayısal üstünlüğü kaybettiğimiz için 2'ye 2 kalma durumları oldu fakat Galatasaray'ın oyuncuları gayet kaliteli."

Dransferi unutun

Oyuncuları kazanmaya çalışacak renktaş, daha yeni gelmiş farklı birşey söylemezdi
Şu hata yapma korkusundan dolayı elleri ayaklarına karışma sıkıntısını çözebilirse o bile büyük aşama olur bence

Üst Alt