⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat

Oyuncuların 1 gram suçlarının olmadığı gibi bu berbat yönetimden alacağı var köreldikleri için bizden giden oyuncular Okan kocuk, emre akbaba, yunus Akgün, ozornwafor bu oyuncular takımlarının en iyi oyuncusu oluyorsa sorun oyuncularda değil baskandadir
Sevgili Ahmet Sarı yazdığın şeyle başkanın ne alakası var yav. Saha içi bir mevzu yazıyorsun başkan diyorsun. İletişim berbat, karar zamanlamaları berbat, sosyal medya yönetimi berbat, hoca seçimleri berbat falan desen bir nebze mantıklı, olabilir diyeceğim.

Gs baskansiz kalmaz herkes rahat olsun. İssizlik maasi alan adami baskan yaptik boyle camiaya yaziklar olsun. 1 tane potansiyel aday yok bu iyi yonetebilir denecek
Ünal Aysal var ya renktaş hiç öyle takımı milyonlarca ekonomik yüke soktu deme ben drogba Sneijder Mela ujfalusi elmander baroslar görmek istiyorum ben şampiyonluklar istiyorum ben şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalde Real madridi yenmek istiyorum fener bile ffp dinlemiyor Beşiktaş'ın oynatmadigi 6 oyuncudan zararı 50 milyon Euro bana boşuna ekonomi hikayesi anlatma

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Okan Buruk mental anlamda bu takıma ne verebilir üstad. Yerliler yükselişe geçer desek zaten yerli bir hoca takımın başındayken bu sarmala girdiler. Taktiksel açıdan da zeki ve becerikli bir adam olduğunu düşünmüyorum Okan'ın. Hükümetin takımına yıllardır bir şekilde ligi aldıracaklardı Okan'a kısmet oldu bana kalırsa.

o da doğru ama habire torrentle olmaz gibi diyalogların ve haberlerin takıma zarar verdiğini düşünüom, bugünkü homurtularda bunun da payı vardır. okan daha az tartışılacak ve zaman tanınacak biri. ayrıyetten rizede fln bu gibi durumdan takımı alıp mest etmişliği var. torrentte bu tip tecrübe olduğunu sanmıyorum hep üst düzeyde takılmış.

Sevgili Ahmet Sarı yazdığın şeyle başkanın ne alakası var yav. Saha içi bir mevzu yazıyorsun başkan diyorsun. İletişim berbat, karar zamanlamaları berbat, sosyal medya yönetimi berbat, hoca seçimleri berbat falan desen bir nebze mantıklı, olabilir diyeceğim.
Tamam işte o dediklerin oyuncuların başarısını engelliyor işte ne güzel kendin demissin

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

biz bu sene dünyaları kaçırdık enaz 5 yüzde yüz kaçırıyoruz sezon genelinde,bir kaçtane şans golü atmamız anormal değil,asıl rakiplerin her geldiğini nerdeyse atması hatta atamadıklarında biz atmamız bana anormal geliyor renktaş.
Futbolda şans yoktur bana göre rengim, pozisyon geldiğinde hazır olmak lazım.Hem fiziksel hem zihinsel olarak.Eger eksiğin varsa çalışırsın.Hala yapmıyorsan beceriksizsindir, yapan gelip oynar.Taraftar olarak herkesin morali bozuldu,psikolojinin bozuldu, sağlıklı bakmıyoruz.Özellikle bu maçtan beklentim yüksekti belki yeni bir hava yakalarız diye ancak olmadı,maalesef kesin hedef ligde kalmak artık.

Domenec Torrent: "Maçta ne olduğunu analiz etmiyorlar sonucu analiz ediyorlar."

Dusunceye bak. 5 maca ciktin 1 galibiyetin yok. Ustelik 3’unu kendi evinde oynadin.

Son düzenleme:
Profesyonel değilim ama yıllarımı futbol oynamaya ve izlemeye verdim. Buna analitik düşünmeyi de ekleyince taa sezon başı 2 maç izledikten sonra bu takımın bu ligde hiç bir takımı kolay kolay yenemeyeceğini defalarca söylemiştim. Keşke yanılsaydım tabi ki. O kadar üzüldüm ki bugün. Ah terim ah bom boş bir adamsın sen.

Profesyonel değilim ama yıllarımı futbol oynamaya ve izlemeye verdim. Buna analitik düşünmeyi de ekleyince taa sezon başı 2 maç izledikten sonra bu takımın bu ligde hiç bir takımı kolay kolay yenemeyeceğini defalarca söylemiştim. Keşke yanılsaydım tabi ki. O kadar üzüldüm ki bugün. Ah terim ah bom boş bir adamsın sen.
Tebrikler, halbuki tek eksik sezon öncesi altı numara ve hızlı bir kanat oyuncusu gibi gözüküyordu ancak özellikle ileri uçtaki sürekli değişen ve özgüveni bitirilen forvetlerin gol atamaması kötü sonun başlangıcı olup sonuçlar gelmeyince diğer oyuncular da düştü.

Nelson yerine semih oynasın evet Nelsonu beğenen arkadaşlar ilk yarıda verdiğimiz pozisyon ikinci yarıda thiam bir sag bir sol yaptı dağıldı gitti .
Özellikle evimizdeki maçlarda marcao ile semih oynasak birsey kaybetmeyiz .

Üst Alt