SL 21/22 H:4 | Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor | MS | 11 Eylül - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok puan kaybeder genç kardeşim bir de tam tam kadro olmadi
Ben bu takımdan çok ümitliyim şampiyon olur olmaz ama gelecek seneler için temeller atılıyor açıkçası Beşiktaşın kadrosu tek senelik kadro işlerini hiç kolay görmüyorum fener bu sene şampiyonluga oynar olur olmaz Allah bilir bizim takım olup olmamız önemli ben güveniyorum

malatya'da tetteh'in olmaması kötü oldu. Çok formda başlamıştı sezona. Uzun boyuna rağmen inanılmaz güçlü ve hızlı bir oyuncu. Göztepe maçındaki golünde bunu gördük. Bjk savunmasını baya hırpalardı

o yokken bjk bir şekilde alır bu maçı

dediğim gibi tetteh bence malatya'nın en iyisiydi, o olmayınca takımda tehdit edecek adam yok gibi

Geçen hafta bize karşı kıçına motor takıp oynayan yusuf bugün döküldü adeta bazı topçuların ve takımların bizimle derdi var

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu nasıl bir savunma stilidir ya. 15 gün önceydi o maç ayrıca yusuf bizden çok fener maçlarında arıza çıkarmıştır.
Ayrıca istediği zaman oynamak hakkı adamın. Kişisel olarak 5 maçı alsa sezon için yeter.
Sorun şurada, bu adam sana karşı garezi var falan diyorsun mükemmel oynuyor diyorsun e ligin en iyi takımıysan ligin en iyi defans-bek hattını kurmayı taraftarına taahhüt ediyorsan ve bir oyuncu gelip seni elek ediyorsa dönüp kendine bakman gerekiyor.
Kendi oyuncuna dönüp bakman gerekiyor. Toplam maliyeti 3.5 milyon Euro olan bir oyuncun var ve topu alıp bekliyor.
O parayı alan adamın o topu yemesi gerekir.
Ve oynatan da nefes aldırmamalı.

Üst Alt