ŞL 22/23 Final | Manchester City 1-0 Inter | MS | 10 Haziran | TV 8 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi takımın şampiyon olmasını istersiniz

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Manchester City ile Inter arasında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi finalini, *Szymon Marciniak yönetecek.

genel de begenmiyorum hakemlik performansini.

isin ilginc yani, mcity nin yari final real macini daha yeni yonetti bu hakem....

maca daha vakit var. mac gunu muhtemel 11lere dair bir kac sey deginmek isterim.

simdilik merak ettigim nuans : final de her iki taraf -bilinen 361 versus 352 duzeninde mi, yoksa final gecesine dair istisna kurulum mu sececekler. . .

italyan futbolu genelde sakaya gelmez. kendilerine has yapilarindan dolayi....
pep bunu oyuncu olarak brescia donemin den tecrube ettiginden, final aksami temkinli cikarsa da sasirmam...

inter'in reaksiyon futbolu dolayli aksiyon cikislarini, bu sezon barca grup maclarinda ,liverpol maclarinda ,benfica rovansin da ve en son milan rovansinda izledik. final de benzer taktikle oynarlarsa surpriz olmaz tarafima.

. devamina dair maca yakin bir seyler karalariz.

İngiliz devi Manchester City Şampiyonlar Ligi finali öncesi son çalışmasını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacak.

10 Haziran'daki final öncesi İngiliz kulübünün sarı-kırmızılıların tesislerini kullanacağı belirtildi.

Özellikle fanatik Galatasaraylılığını gizlemeyen ve yaz dönemi için adı sarı-kırmızılılarla geçen İlkay Gündoğan'ın gelecek olması heyecan yarattı.

Kaynak: Milliyet

EFA Şampiyonlar Ligi kupası sergilendi

1686081700464.png

Volkan Demirel, yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:

"UEFA Şampiyonlar Ligi armasının altında ve organizasyonunda bulunmak gurur verici. Bana geçmişi anımsatıyor. 2008'de Fenerbahçe ile çeyrek finalde Sevilla maçında bu duygunun en yükseğini yaşadığımı düşünüyorum. UEFA Şampiyonlar Ligi, kulüpler arasında en büyük platform. Burada forma giymek büyük gurur, bu gurura eriştiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Bu kupada oynamak nasip oldu ama ilk defa bu kadar yakınlaştım kendisine. Çok güzel bir kupa gerçekten. Ben dokunmak için çok çalıştım, çabaladım ama bu fırsatı burada bulabildim. Teşekkür ediyorum."

1686081761958.png

Üst Alt