⚽ SL 22/23 H:13 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | MS | 5 Kasım - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu video saka olmali. Bu ozguveni bunlara kim veriyor? hahaha

Maçtan önceki akşam program vardı yine bu kanalda. Galatasaray düşmanı ve kıskançı bir dombili vardı. Oyuncuları versusa koyuyorlar her versusta bejekelileri seçiyordu. Şenol aşağı Şenol yukarı. Biz her dönem böyleydik her dönem. Sahada kazanınca da kuduryorlar yetmiyor soyunma odamızdan haberler yapıyorlar. Dün fener kazanmış olsaydı bizim yerimize döndürüp dolaştırıp konuşurlardı. Bizim maçı geçip Ümraniyespor falan konuşuyorlardı dün yine.

Farkı kaçırdığımız için üzüldüğüm ama birlik beraberliğimizin temeli için de çok sevindiğim bir maç oldu. Icardi'yi de bu maçla daha çok kazandığımızı düşünüyorum. Bundan sonra işi daha zor ama takımı hoca ona göre oynatırsa iki tarafında karlı çıkacağı bir dönem bizi bekliyor. Bundan sonra daha da artacak ivme yakalarız gibi. Hele de Başak maçını alırsak...

İlk yarım saat çok kötüydü. Bir sürü gereksiz faul yaptı. Maçın 2. Yarısı ıse tam tersi sağ kanadı otoban yaptı.

Aynen öyle. Önceki maçların aksine ilk yarı ilk bölümlerde hem top kayıpları hem de gereksiz 2 faul yaptı. Ama rakibini de sindirdi. İkinci yarı hem o hataları yapmadı hem de fizik üstünlüğünü gösterdi çünkü rakipleri düştü oyundan. Zaten fizik gücümüzün en önemli isimlerinden. Rakibi yıldırıyor ve zorluyor. Her maç istisnasız.

Alanya macinin ilk 30 dakikasi sezonun en iyi oyunuydu bence

Dün acik konusayim 60-70 arası hariç beğenmedim takimi

İcardi’nin 2. golü gelmese pozisyona giremiyorduk, 3’ü de atamamak büyük problem. Bunlar su an konusulmuyor ama haftaya sayisiz pozisyona girip 3 puan alamayinca yine konusulmaya baslanır
Dün sadece tjkyi tffyi pfdkyi hakemi yayinci kurulusu irlandalilari degil
SENIDE YENDIK!!!

Farkı kaçırdığımız için üzüldüğüm ama birlik beraberliğimizin temeli için de çok sevindiğim bir maç oldu. Icardi'yi de bu maçla daha çok kazandığımızı düşünüyorum. Bundan sonra işi daha zor ama takımı hoca ona göre oynatırsa iki tarafında karlı çıkacağı bir dönem bizi bekliyor. Bundan sonra daha da artacak ivme yakalarız gibi. Hele de Başak maçını alırsak...

Icardi’de arkadaşlarına gereken mesajı verdi, bana oynayın. Daha önce de yapıyorlardı ama şimdi bunu net birşekilde formulize etmiş oldu. Oyun planımızda genişleyecektir. Adam zaten asist de yapıyordu.

Icardi’de arkadaşlarına gereken mesajı verdi, bana oynayın. Daha önce de yapıyorlardı ama şimdi bunu net birşekilde formulize etmiş oldu. Oyun planımızda genişleyecektir. Adam zaten asist de yapıyordu.
Asistleri ziyan olmasaydı çoktan şu an adapte olmuş olacaktı zaten ama olsun, üç maçtır çok iyi ve verimini hem kendi hem takım olarak alıyoruz. Bundan sonra oyun ona göre organize edilmeli. Net mesaji kendisinin de demesi iyi oldu. Özgüvenini kazanmış olduğunu gösterir. Buna devam ederiz umarım. Uzun toplar harici sağ sol ara paslar ve duran toplarla beslersek gerekeni yapar.

Kerem'in performansından çok yüz ifadesini sevmiyorum hırslı görüntüsünden çok uzak geçen hafta ilk yarı sahada sadece yürüyordu aslında sezon geneli isteksiz bir ifadesi var. Barış tercihinin olumlu olumsuz yönlerinden çok belki de motive çıkacağı için rakibi daha da yıpratabilir doğru tercih mi yanlış tercih mi maç sonu göreceğiz umarım doğru tercih olur.

Tebrikler BAY konusunda hakli ciktin. Müthis bir performans sergiledi cocuk cidden. Hic beklemiyordum iyi döt etti beni kesinlikle.

Ama Kerem de sonradan girince iyiydi, ikisi adina da cok iyi bir mac oldu.

Üst Alt