⚽ SL 22/23 H:2 | Galatasaray 0-1 Giresunspor | MS | 13 Ağustos - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 22/23 H:2 | Galatasaray 0-1 Giresunspor | MS | 13 Ağustos

Mertens en fazla bireysel çalışma yapmıştır ama Torreria'nın sezon başı kampında olup olmadığını bilmiyorum yoksa o da büyük ihtimal bireysel çalışmıştır. Ben Hoca'nın çok fazla değişiklik yapacağını düşünmüyorum. Midtsjö oynar Berkan yerine. Yenilerden en fazla Torreria kadroda olur yedeklerde.

Mertens en fazla bireysel çalışma yapmıştır ama Torreria'nın sezon başı kampında olup olmadığını bilmiyorum yoksa o da büyük ihtimal bireysel çalışmıştır. Ben Hoca'nın çok fazla değişiklik yapacağını düşünmüyorum. Midtsjö oynar Berkan yerine. Yenilerden en fazla Torreria kadroda olur yedeklerde.

Arsenalin amerika kampina katilmisti

Giresun da yaşayan giresunsporu yakından takip eden bir Galatasaray taraftarı olarak diyorum ki. Galatasaray bu maçı çok rahat alır tahmini skor 4-0.

Giresun geçen sene 16. Bitiren kadrodan an itibariyle çok güç kaybetti. Süper ligde deneyim sahibi olmayan, kendini göstermek isteyen bir dolu futbolcuyla çıkacak Arenaya. Giresunsporun en büyük kozu hakan keleş. Ama kalite farkı inanılmaz. Bu maçı gövde gösterisiyle alırız. Giresunum da transfersiz ligde kalınamayacağını bu maçta anlar inşallah.

Muslera
Ali Turap - Nelsson - Abdulkerim - PvA
Sergio - Midtsjø
Yunus - Akbaba - Kerem
Seferovic​

Ilk firsatta Akbaba cikar yerine hazirsa Mertens degilse Hamza Akman yahut Gomis girer. Yine hazirsa orta sahada Torreira'yi 20 dakika da olsa gormek isteriz

Üst Alt