SL 22/23 H:26 | Alanyaspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 19 Mart - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:26 | Alanyaspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 19 Mart

Bizim Sivas maçında VAR kayıtlarını yayınlamayı biliyorlardı yalı çocuğunun baskısından sonra.

Şimdi de çıkıp Konya maçında Dubois pozisyonunun bir de Fener maçında Osayi pozisyonunun VAR kayıtlarını da açıklasınlar. Dubois pozisyonunda hakem ile VAR arasında nasıl bir konuşma geçmiş, Osayi pozisyonunda Mete denen şerefsiz elini kıçına götürüp kırmızı çıkaracakken birden durduk yere fikrini değiştirip niye sarı kart vermiş ve VAR burada niye devreye girmemiş bütün konuşmaları açıklasınlar abi.

Yok öyle bir taraf isteyince bir defalığına konuşmaları açıklama. Sokarım size de şaibeli liginize de. Çocuk mu kandırıyorsunuz lan.

Taraftarı utanmaz, medyası utanmaz, ligimizin şımarık çocukları aklınızın almadığı tek şey var allahın tokadı. bunu yiyip yiyip duruyorsunuz ama yine de akıllanmıyorsunuz. Yine o tokadı rabbim size atacak, lalenizle beraber ağlayacaksınız sezon sonu

Antalya deplasmanında antalya son dakikada gol attı uydurma bir pasif ofsayt kararıyla gol iptal edildi ertesi hafta aynısını biz yedik ses çıkmadı..

Umraniye son dakikada gol attı faul diye iptal edildi..

Kasimpasa maçında 1-0 gerideyken kaçırdıkları ve direkten dönen penaltı dünya tarihinde ilk kez tekrar edildi maçı cevirdiler

Konya maçında iki uydurma sarı kartla konya ilk yarı 10 kişi kaldi.

Alanya maçında 1-0 gerideyken kırmızı kart eş geçildi üstüne uydurma bir penaltıyla maçı kazandılar..

Bizim maçta ilk yarıdan bize verilen 3 uydurma sarı kartı,bize yapılanları saymıyorum bile..

Sadece son 7-8 maçta yaşananlar bunlar.

Artık hele ki son dakikalarda ortada bir karar varsa kesinlikle bunların lehine çıkacak bu düzenle nasıl mücadele edilecek hakikaten bilmiyorum..

Pandemi dönüşü tam bu haftalarda ağzımıza ettiler pandemi araya girmese yine yapacaklardı muhtemelen Rize maçına yaşar Kemal i atamışlardı zaten.

Ertesi sezon a.gucu maçında yine bu hastalarda başladılar..

Bu sezon yine aynı haftalar..Bu dönemde iyice gözleri dönüyor ve devam edecek maalesef

Penaltilari konusmaya gerek yok

Alanya 1-0 öndeyken osayi’ye verilmeyen kirmizi var,orda zaten mac bitti

10 kisiye karsi 1-0 oynamak varken kirmizi görmesi gereken adama yapilan müdahale ile penalti kazandilar

Lale orta denen kadın fenerbahce yönetim kurulu üyesi olan bir şahsın altında paralı personeli. Bu kadının iş hayatından kazandığı maaşı fenerbahce yönetim kurulu üyesi olan biri ödüyor.

Var mi bunun ötesi? Bu kadın nasıl eşit davranacak herkese. Bu yetmiyormus gibi eşi de aynı üniversitede gorevliymis. Ilk yarı sonunda tak bir telefon lale orta'ya: senin hakemlerin ne yapıyor bu işe hemen el at der. İleride sorusturma olsa bile iş sebebi nedeniyle aradım derler ve olayı kapatırlar.

Görüntüler ortada. İkiside aynı pozisyon. Hadi gormedim diyelim Mete. O zaman deriz ki var çağırmadı yırttın. Ulan elin arka cebe gitti arka cebe. O 10 saniyede ne oldu da fikrin değişti?

Bunlarda utanç duygusu yok. Bunlar nasıl eve geldiklerinde ailesinin, eşinin, çocuğun yüzüne bakabiliyor aklim almıyor.

Yönetim yarın toplantıda artık çıtayı yukseltip cok ağır konuşması gerekiyor. Fener puan kaybetmeyecek bu belli oldu. Son maça kafa kafa girersek şampiyon olma şansımız 0.

Ayrıca bir parantezde Beşiktaş'a açayım. Lan Muslera Şehic' i itti diye var kayıtları açıklansın Muslera ceza alsın demesini biliyorsun. Neden dünkü maçtan sonra sesiniz çıkmadı? 2 hafta sonra sizi dogradiklarinda da sesiniz çıkmayacak mı? Iki yüzlü herifler.

Lale orta denen kadın fenerbahce yönetim kurulu üyesi olan bir şahsın altında paralı personeli. Bu kadının iş hayatından kazandığı maaşı fenerbahce yönetim kurulu üyesi olan biri ödüyor.

Var mi bunun ötesi? Bu kadın nasıl eşit davranacak herkese. Bu yetmiyormus gibi eşi de aynı üniversitede gorevliymis. Ilk yarı sonunda tak bir telefon lale orta'ya: senin hakemlerin ne yapıyor bu işe hemen el at der. İleride sorusturma olsa bile iş sebebi nedeniyle aradım derler ve olayı kapatırlar.

Görüntüler ortada. İkiside aynı pozisyon. Hadi gormedim diyelim Mete. O zaman deriz ki var çağırmadı yırttın. Ulan elin arka cebe gitti arka cebe. O 10 saniyede ne oldu da fikrin değişti?

Bunlarda utanç duygusu yok. Bunlar nasıl eve geldiklerinde ailesinin, eşinin, çocuğun yüzüne bakabiliyor aklim almıyor.

Yönetim yarın toplantıda artık çıtayı yukseltip cok ağır konuşması gerekiyor. Fener puan kaybetmeyecek bu belli oldu. Son maça kafa kafa girersek şampiyon olma şansımız 0.

Ayrıca bir parantezde Beşiktaş'a açayım. Lan Muslera Şehic' i itti diye var kayıtları açıklansın Muslera ceza alsın demesini biliyorsun. Neden dünkü maçtan sonra sesiniz çıkmadı? 2 hafta sonra sizi dogradiklarinda da sesiniz çıkmayacak mı? Iki yüzlü herifler.

Kadın mı

Bence tartışmaya açık

Pozisyonda yeni fark ettim alex taşçıoğlu denilen fenerin kadrolu yan hakemiyle göz göze geliyo elini kırmızıya attıktan sonra.Artık nasıl bir iletişim olduysa sarıya çeviriyo.Mete,Zorbay falan derken asıl yılan bu adam yönettiği maçlarda tek 1 tane fener aleyhine bayrak kaldırmadı ben beni bileli.Yan hakem diye bu adamın hak yemesine göz yumuluyo kaç senedir

Üst Alt