⚽ SL 22/23 H:27 | Galatasaray 2-0 Adana Demirspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Insallah Mertens oynar diyecegim de adam 2 aydir top oynamiyor. Okan hoca sacmasapan islere girmezse kazaniriz yine de, fakat Konyaspor ikinci yari degisiklikler herseye soru isareti koydurdu bir anda. Cok amatorce is yapti ve hic de geregi yoktu, takim kazanamiyorsa kaybetmesin de..

Bu mac cok zor gececek ama takim laubali olmayacak. Yine de ters bir takima karsi oynuyoruz, FB'nin takilmasini beklemek lazim olacak..

Insallah Mertens oynar diyecegim de adam 2 aydir top oynamiyor. Okan hoca sacmasapan islere girmezse kazaniriz yine de, fakat Konyaspor ikinci yari degisiklikler herseye soru isareti koydurdu bir anda. Cok amatorce is yapti ve hic de geregi yoktu, takim kazanamiyorsa kaybetmesin de..

Bu mac cok zor gececek ama takim laubali olmayacak. Yine de ters bir takima karsi oynuyoruz, FB'nin takilmasini beklemek lazim olacak..
herşeyiyle sakat döneme girdik.gözlerim uykulu yorum yapıyorum.parayı alan onlar,işlerini de doğru yapsınlar.1-2 hataya daha okan buruk diye bişey kalmaz burda.sen sampiyonlugu ellerinle verirsen her türlü lafı hakedersin,sözleşme de uzatmazlar

1 sene yeter okana.

herşeyiyle sakat döneme girdik.gözlerim uykulu yorum yapıyorum.parayı alan onlar,işlerini de doğru yapsınlar.1-2 hataya daha okan buruk diye bişey kalmaz burda.sen sampiyonlugu ellerinle verirsen her türlü lafı hakedersin,sözleşme de uzatmazlar

1 sene yeter okana.
14/14 yapmışız kadıköy de feneri yenmişiz ikili averajı tamamen almışız beşiktaş, trabzon ve başakşehir maçlarını geçmişiz bence rahatla geçenlerde Barcelona lig sonuncusu Almeria'ya kaybetti bu adamlar 9 gol yemişlerdi. Demek istediğim her maç kazanılsa futbolda rekabet olmazdı illa ki bir yerde bu seri bitecekti muhtemelen de hocada seriyi devam ettirmek için çok fazla riske girdi ama hata yaptı basın toplantısında bunu söyledi bir yönden serinin bitmesi iyi oldu. Fenerliler ne yapsın kazansalar bile rakibi 3 puan önde 4 deplasmanı kalmış üstüne bize gelecekler kaldı ki daha maçlarını kazanmadılar daha 6 deplasmanları var.

önümüzdeki 2 maç adana kayseri kazanırız, fb bu süreçte alanyayla beraber 3 maçının hepsini fln kazanamaz rahat olun
Ligin sonuna yaklaştık artık yetenekli ayaklar maç kazandıracağı döneme geliyoruz haftalar azaldı küme düşme hattındaki her takım 1 puan için savaşacak. O konuda bende rahatım Alanyaspor geçseler beşiktaş geçemezler kaldı ki Karagümrük deplasmanı da öyle kolay olmaz Sivasspor, Giresunspor düşme hattında olacaklar.

Bu sitede fbjkye olan güven gözlerimi yaşartıyor harbiden. Bize gelince ama maşallah dizlere vurmalar, gitti gitti ağıtları. İnşallah şaka ya da totemdir .d.d
Bu takım ne finaller kazandı UEFA kupasınında Henry şutunu 90'dan çıkarıp kupayı aldık, Süper Kupa da dünyanın en büyük Winner takımının elinden kupa aldık. 2005-06 sezonunda Hasan Kabze beşiktaş deplasmanında son saniye golü attı son hafta fener Denizli'de berabere kaldı şampiyonluğu kazandık, Kadıköy de fenerle süper lig finaline çıktık şampiyon olduk, 17-18'de gençlerbirliğine yenildik kalan maçların hepsini kazanıp hem beşiktaş hem fenerin önünde bitirip şampiyon olduk, Başakşehir 8 puan öndeyken Erzurum ve fener deplasmanlarında yaşananlardan sonra dönüp Başakşehir'le final maçına çıkıp 0-1 geriye düşüp 2-1 kazandık ve şampiyon olduk. Bugün fenerin 3 puan arkasında olsak bile aynı şeyi söylerdim bu takım buradan bırakmayacak hatta iddaa ediyorum 33-34. haftalardan birinde şampiyonluğu kutlayacağız.

Bu takım ne finaller kazandı UEFA kupasınında Henry şutunu 90'dan çıkarıp kupayı aldık, Süper Kupa da dünyanın en büyük Winner takımının elinden kupa aldık. 2005-06 sezonunda Hasan Kabze beşiktaş deplasmanında son saniye golü attı son hafta fener Denizli'de berabere kaldı şampiyonluğu kazandık, Kadıköy de fenerle süper lig finaline çıktık şampiyon olduk, 17-18'de gençlerbirliğine yenildik kalan maçların hepsini kazanıp hem beşiktaş hem fenerin önünde bitirip şampiyon olduk, Başakşehir 8 puan öndeyken Erzurum ve fener deplasmanlarında yaşananlardan sonra dönüp Başakşehir'le final maçına çıkıp 0-1 geriye düşüp 2-1 kazandık ve şampiyon olduk. Bugün fenerin 3 puan arkasında olsak bile aynı şeyi söylerdim bu takım buradan bırakmayacak hatta iddaa ediyorum 33-34. haftalardan birinde şampiyonluğu kutlayacağız.

Bana bunlarla gelin işte.
GSnin yarışta olup da loserlık yaptığı bir sene yok. 2021 yılında jk'yi de yendik biz. Eğer o maç son hafta olsaydı, verir miydik, bir düşünün bakalım... Herkes biliyor o sene de ne olduğunu. Geçip gitti, öyle ya da böyle yaptırmadılar ama GSmiz her zaman böyle kritik maçların takımıdır. Bunu bir şekilde başarıyor. Sezon başında zaten gerisindeydik fbnin, bi Giresun ts maçı rüzgarı bize çevirdi. Ama fb aynı şeyi yapabilir mi muamma. Hadi diyelim yaptı, son maç evimizden çıkamaz. Gerçekçi olalım. Kadro kalite farkı var. Bir hoca büyük maçlarda ne yapması gerektiğini biliyor, diğeri hala çözebilmiş değil ve taraftarın isteğine göre takım kurup yönetiyor. Biz bugünkü futbolu beğenmiyoruz ya, fb bizden daha leş. Valencia ve penaltı jokeri sayesinde şu noktadalar. Tek bir adamla nereye kadar, hakemle ya da. İtseler bile bir ışık olmalı, fbde o bile yok. Biz zaten bir yerde kaybedecektik, erken olması ilerisi için iyi oldu. Takım buna reaksiyon verecektir. Ben inanıyorum.

Bana bunlarla gelin işte.
GSnin yarışta olup da loserlık yaptığı bir sene yok. 2021 yılında jk'yi de yendik biz. Eğer o maç son hafta olsaydı, verir miydik, bir düşünün bakalım... Herkes biliyor o sene de ne olduğunu. Geçip gitti, öyle ya da böyle yaptırmadılar ama GSmiz her zaman böyle kritik maçların takımıdır. Bunu bir şekilde başarıyor. Sezon başında zaten gerisindeydik fbnin, bi Giresun ts maçı rüzgarı bize çevirdi. Ama fb aynı şeyi yapabilir mi muamma. Hadi diyelim yaptı, son maç evimizden çıkamaz. Gerçekçi olalım. Kadro kalite farkı var. Bir hoca büyük maçlarda ne yapması gerektiğini biliyor, diğeri hala çözebilmiş değil ve taraftarın isteğine göre takım kurup yönetiyor. Biz bugünkü futbolu beğenmiyoruz ya, fb bizden daha leş. Valencia ve penaltı jokeri sayesinde şu noktadalar. Tek bir adamla nereye kadar, hakemle ya da. İtseler bile bir ışık olmalı, fbde o bile yok. Biz zaten bir yerde kaybedecektik, erken olması ilerisi için iyi oldu. Takım buna reaksiyon verecektir. Ben inanıyorum.
Ligin 13. ve 14. haftalarında biz beşiktaş ve başakşehir maçlarında 1 puan alsaydık fenerde giresun'u yenmiş olsa puan farkı çift haneler çıkıyordu oradan döndük kadıköy de ikili averajı aldık daha da alamazlar kazandıkları senaryoda bile 3 puan önlerindeyiz. Üzüntüleri ve sevinçleri en doruklarda yaşıyoruz 14/14 seri yapmışız geçen de Barcelona 13 maç 12 galibiyet 1 beraberlik serisini lig sonuncusu Almeria bitirdi bazen böyle maçlar yaşanabiliyor.

Sene başı herkesin önüne fikstürü koysak puan hesaplaması yapsak bundan daha iyi puan durumu verebilecek kimse yoktu. Bi bakmışız 3 hafta sonra puan farkını tekrar çift hanelere çıkarmışız bu da sürpriz olmaz onların kaliteli ayakları yok bizde var ligi komple düşünmek yanlış çünkü düşme hattı ve Avrupa hattı için ligin sonuna doğru mücadeleler fazlasıyla artacak her takım daha kompakt oynayacak alanları kapatacak küme düşme hattındakiler 1 puan için mücadele edecek Avrupa kupalarına katılmak isteyenlerde puan almak isteyecek asıl lig bundan sonra başlıyor bizde puan kaybedebiliriz normal ama şunu unutmamak lazım onlarda kaybedecek.

Son düzenleme:
Ligin 13. ve 14. haftalarında biz beşiktaş ve başakşehir maçlarında 1 puan alsaydık fenerde giresun'u yenmiş olsa puan farkı çift haneler çıkıyordu oradan döndük kadıköy de ikili averajı aldık daha da alamazlar kazandıkları senaryoda bile 3 puan önlerindeyiz. Üzüntüleri ve sevinçleri en doruklarda yaşıyoruz 14/14 seri yapmışız geçen de Barcelona 13 maç 12 galibiyet 1 beraberlik serisini lig sonuncusu Almeria bitirdi bazen böyle maçlar yaşanabiliyor.

Sene başı herkesin önüne fikstürü koysak puan hesaplaması yapsak bundan daha iyi puan durumu verebilecek kimse yoktu. Bi bakmışız 3 hafta sonra puan farkını tekrar çift hanelere çıkarmışız bu da sürpriz olmaz onların kaliteli ayakları yok bizde var ligi komple düşünmek yanlış çünkü düşme hattı ve Avrupa hattı için ligin sonuna doğru mücadeleler fazlasıyla artacak her takım daha kompakt oynayacak alanları kapatacak küme düşme hattındakiler 1 puan için mücadele edecek Avrupa kupalarına katılmak isteyenlerde puan almak isteyecek asıl lig bundan sonra başlıyor bizde puan kaybedebiliriz ki normal ama şunu unutmamak lazım onlarda kaybedecek.

Genelde böyle takımlarla son buluyor zaten bu rekorlar. Dediğin gibi ilk yarı çok aleyhimize olan bir fikstür vardı ve çıktık. Şimdi lehimize dönmüşken karalar bağlamanın alemi yok. Oynanmayan maçlar kazanılmaz ama kaybedilmez de. Bizim taraftara kızdığım nokta bu. fbnin yenebileceğine ( hakem desteğiyle de dahil) kendi takımından daha çok ihtimal vermesi. Henüz maçlar oynanmadan farkın üçe indiğinin lanse edilmesi. Algı her şeyse bunu başta biz yapıyoruz. Nasılsa böyle diye kabullenip bunu yapmalarına fırsat veriyoruz. Fark eksik maçla beraber dokuzdur. Yenerlerse altıdır. Şampiyonluk için bize beraberliğin de yeteceğini düşününce yedidir. Puan puana da +3'tür. Enseyi karartmak için bile üç maçlık kötü senaryolu periyod hala elimizde şu anlık. Şu ligde bu kadroyla kağıt üstünde yenemeyeceğimiz takım yok aslında da arada böyle sürprizler olabilir. Yine de bu kritik maçlarda bunu koruyamayacağımız anlamına gelmiyor. Bugün de elimize fırsat geçti, biz de atamadık. Bunu sezon içinde çok kez yaşadık zaten. O zaman nasıl başa çıktıysak yine çıkarız.

Burada Okan hoca sallantıda bu son şans, bu fikstürden asla çıkamaz dendi; jk maçını alıp başakşehir'i yediledi.

fb maçı kadrosu eleştirildi; en rahat Kadıköy derbimizdi.

Mata'lı Hatay maçı da eleştirildi. Adam iki tane tıkadı.

Rekor üstüne rekorlar bu eleştiriler varken geldi, yine gelir. Yeter ki sahada olsun kafamız. Bugün çok değildi, bedelini ödedik. Hakemin ekmeğine de yağ sürdük, rakiplerin de ağzını sulandırdık ama severiz kursakta hayallerini bıraktırmaya da. Geç olsun, güç olmasın.

Üst Alt