⚽ SL 22/23 H:27 | Galatasaray 2-0 Adana Demirspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Adekugbe
Torreira Oliveira
Rashica Mertens Kerem
Icardi

Yedekler; Okan, Dubois, Kaan, Kazımcan, Midtsjö, Mata, Yunus, Zaniolo, Barış, Gomis

Eğer Mertens oynayacak durumdaysa kadro bu olmalı. Sol bekte Kazımcan da olabilir ama Adekugbe 2 hafta önce 11 oynadı Kazımcan'ın son resmi maçı 4 ay önce falan o yüzden Adekugbe diyorum. Zaniolo şu anda sağ kenarda Rashica'yı kesecek durumda değil eğer Mertens oynamazsa orada düşünülebilir Mata yerine.

Son düzenleme:
Zor maç. Puan kaybı olabilir.
As kadronun tamamı olmasa da iki üç eksik olabilir. Yine de kağıt üstünde tabi ki üstünüz. Yenilgiden sonra takımın ve taraftarın vereceği reaksiyonu merak ediyorum. Gerçek eleştirinin yapılacağı maç bu olacak ayrıca.

Bay öncesi iyi oyun kötü oyun farketmez 3 puan alınıp devam edilmeli.
Bay dönüşü Kayserispor ilede orta seviye bir maç oynayıp galip gelirsek devamında galibiyetleri iyi oyunla perçinleriz.

Sürekli negatif sürekli kuşkulu davranmayı, mesaj atmayı bırakmalıyız ki herkesin havası yükselsin.
O saatten sonra maç sayımızda kesintiye uğramayacak zaten yürür gideriz Allahın izniyle.

Bu maçtan sonra hazırlık maçına gerek yok bence. Burada Başak maçını 4'üne koymuşum 5 olacaktı. 5'inden 14'üne de 8 gün var. 2 gün dinlenip Kayseri maçına hazırlansınlar. Zaten fikstür hafta arası maçlarla sıkışacak hele de seçim 2. tura kalırsa.

Mertens yetişmezse Yunus 3.yerli olarak sahada olursa solda Dubois da olabilir.

Yoksa bence de böyle çıkılmalı.
Yabancı hakkı açılırsa Dübüa olmalı ewt.

Bay öncesi iyi oyun kötü oyun farketmez 3 puan alınıp devam edilmeli.
Bay dönüşü Kayserispor ilede orta seviye bir maç oynayıp galip gelirsek devamında galibiyetleri iyi oyunla perçinleriz.

Sürekli negatif sürekli kuşkulu davranmayı, mesaj atmayı bırakmalıyız ki herkesin havası yükselsin.
O saatten sonra maç sayımızda kesintiye uğramayacak zaten yürür gideriz Allahın izniyle.

Bu dediğinizi burada yapınca polyanna ve aşırı pozitif ya da hocacı oluyorsunuz ama.

Kalan maçlarda kayıplar olabilir, rakipler de yapabilir, son maça da kalabilir. Ben takıma güveniyorum. Şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Aralar bize herzaman dezavantaj oluyor nedense,hem takımı hem oyuncuların gevşekligini begenmedım

eğer oyuncu grubu ciddiye almazsa bir anda hakemlere gerek kalmadan şikeciler önümüze geçer

ki adana 3 topta kaleye gelen bir takım

Bugünü ve maç gününü saymazsak 4 gün kaldı.

Zalımo sonradan girmeli.
Normal kadromuzu bozmayalım , Mertenes abi ilk 11 başlamaz sanmıyorum.

Üst Alt