SL 22/23 H:28 | Beşiktaş 3-1 Giresunspor | MS | 9 Nisan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:28 | Beşiktaş 3-1 Giresunspor | MS | 9 Nisan

maclar boyle kopuyor sonra caresiz kalan rakip fark yiyor
sikeyle maci alan fbjk biz zaten fark attik hakkimizla aldik diye ortalikta utanmadan dolasiyor

1- El pozisyonu, penaltı. 1-1

2- Aboubakar'ın kırmızı kartı. Adam atılmıyor, dönüp ikinci golü atıyor bir de.

Bize olsa ilk pozisyon penaltı verilmez, Icardi de kırmızıyı görürdü. 10 kişi 1-0'ı çevirmek için cebellesiyor olurduk.

Arkaşdalar siz ne anlatıyorsunuz yaa..
Hala şu başımızdaki yönetimi savunmayın..Çok net sınıfta kaldılar.Tarafta baskısıyla açıklama yapıyorlar.

Yok hükümetmiş yok iktidarmış bunlar palavra..her zamaki gibi Ne kadar pısırık sözde Galatasaraylı varsa gelmiş gene yönetime..

Federasyonu ,laleyi falan geçtim.Bunlar zaten bellide bu beinspora ne demeli.Namussuz bunlar namussuz.ben daha kaç seneden beri diyorum bu pozisyon tekrarlarında sıkıntı var diye..Millet daha yeni görüyor.

Yönetim kanadı olsun medya kanadı olsun pısırık adamlarla dolu.Alayı objektif sözde Galatasraaylı.Diğer takımların en objektifi bile deli gibi fanatik takımlarına bağlı..

Bizde medyada iki tane adam sayamazsın böyle.

Ama bu işin sonu kötü.Eğerki bu şampiyonluk bu şekilde giderse bu taraftarda sabır falan kalmaz çok bğyük olaylar olur.bencede olmalı zaten.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeşim bırakın hakki yenenler ortalığı yaksın. Belli de yok yere ligden düşecek olanlar kaybedecek bir seyi olmayanlar konuşsun.
6 aydır flu bir hakem hatasını konuşan sivas nasıl devam ediyorsa çıksın bunlar da konuşsun. Konuşmahan da beter olsun gerekiyorsa hepsi düşsün. Gün gelir hepsi sirayla düşme ödülüne sahip olurlar götlerinin yanıp bu sene düşürmeyin daha demelerini göreceğiz daha.

Üst Alt