SL 22/23 H:30 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 19 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:30 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 19 Nisan

Benzer hakem tahminini fb için de yapalım.

Meler'i bizim maça vereceklerini söylemiştim.
Bitigen'e en son Karagümrük maçında Valencia penaltısı için saldırdılar.
Arda Kardeşler'e Jesus salladı Fbye kırmızı kart verdiği için
Ali Şansalan Ali Koç'un megafon şovundan beri Fb maçını alamıyor.
Bahattin Şimşek 20-21'de olaylı Başak-Fb maçının hakemi olduğu için Göksel lobisinden dolayı bu maç olmaz ama sezonun geri kalanında Fb için olur.
Göçek Sivas maçlarında Batşuayi'yi attı olmaz
Suat'a büyük maç vermiyorlar olmaz.

Zorbay ilk yarıdaki Fb-Başak maçında Ömer Ali'nin el pozisyonuna penaltı vermemişti ama olabilir diyorum.
Kadir Sağlam Antalya-Fb maçında Antalya'nın net golünü iptal etmek için pek hevesliydi yardımcısıyla beraber. Bu maç için favorim Kadir

normalde bizim başak maçından sonra başak-fb maçına kadir'in atanmasına komik derim ama bu yaşananlardan sonra onursal hakem olarak lale çıkıp yönetse bile şaşırmam artık

Penaltı jokeri olduğu sürece kazanırlar 2-0 geriye düşseler kırmızı + 2 penaltı verilir 10 dakikada maç döndürürler.

Beleş oğlan seni kovdular o kulüpten it sürer gibi bunları unutma arka arkaya galibiyetler aliyordun hocayken o kulupte buna rağmen kovdular seni saman semesi gibi bunları unutma aloooo

Fenerbahçe bu maçı en az 3 farkla kazanır. Benim tahminim 0-3. Belki 1-4 ya da 2-5 gibi skorlar da olabilir. Başakşehir çok kötü, Emre de oynatmaz zaten takımını.

Üst Alt