⚽ SL 22/23 H:37 | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | MS | 4 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yani şu derbiyi oynayabileceğimiz en güzel zamanda oynuyoruz. Şampiyonluğu ilan ettikten 5 gün sonra, 50 bin taraftarımız önünde kupayı sergileyeceğimiz gün oynayacağız. Bana berabere bitecek gibi geliyor ama umarım yanılırım ve kazanırız. 2014'ten beri sahamızda yenemiyoruz şaka gibi. Ulan 22 sene Kadıköy'de kazanamama muhabbetine kapıldık 9 senedir evimizde yenemiyoruz.

Yalnız birşey dikkatimi çekti şampiyon olduk röportajda Okan Buruk Fenerbahçe'yi mutlaka yenmeliyiz dedi, İcardi aynı şekilde Fenerbahçe maçını kazanmamız gerekiyor dedi. Bu maça çok yüksek motivasyonla çıkacağımızı düşünüyorum. Yani nasıl olsa şampiyon olduk rehaveti olacağını sanmıyorum. İnşallah kazanırız.

Şampiyon olduğumuz için oyuncularda ve hocada ister istemez rehavet olacaktır.

Ama bir Fener galibiyeti ile hem sezonu bitirmek hem de şampiyonluğu kutlamak çok çok daha zevkli olacaktır. Hem kaç senedir içeride galibiyet alamıyoruz bunlara karşı, şampiyonluk kupasını kaldıracağımız günde Fener'i yenmenin vereceği haz çok büyük olacaktır.

İnşallah son bir 90 dakika herkes konsantrasyon gösterir ve şu şerefsiz köpekleri yerin dibine sokarız.

Üst Alt