SL 22/23 H:4 | Konyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 29 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
penaltıbahçem'e yine ilk 15 dk bir penaltı ile 1 avans verirler. baktılar iş yine çözülmüyor, rakibin stoperi al da at dercesine bir hata yapar. yine mi olmadı, konya bir kırmızı görür. yine mi olmadı, 50 mden çekilen şut rakibe çarpıp stratosfere kadar havalanıp konya kalesine düşer.

maç sonunda da jesus yeeaa agzındaki sakız yeeaa diye güzellemeler yapılır.

Bu fener'in avrupa'da kiev ve rennes maçları ligde bay geçtiği haftaya denk gelmiş. Bu kadar da şans olmaz.

bilerek ayarlasan bu kadarı olmaz.

sezona bayağı soft bir schedule ile başlamalarının bizim lehimize tek iyi yanı, kendilerini -özellikle ofansif anlamda- iyi yolda zannedip forvet transferi yapmamaları olur bence.

şimdi kağıt üzerinde 9 resmi maçta 27 gol atmışsın, forvetin ligde 3 maç 6 gol yapmış. bu şartlarda transfer için çok da istekli olmazlar inşallah.

btw bizim de önemli bir iki eksiğimiz kaldı. acil çözmemiz lazım.

10 gün mü kalmıştı t-döneminin bitmesine?

bilerek ayarlasan bu kadarı olmaz.

sezona bayağı soft bir schedule ile başlamalarının bizim lehimize tek iyi yanı, kendilerini -özellikle ofansif anlamda- iyi yolda zannedip forvet transferi yapmamaları olur bence.

şimdi kağıt üzerinde 9 resmi maçta 27 gol atmışsın, forvetin ligde 3 maç 6 gol yapmış. bu şartlarda transfer için çok da istekli olmazlar inşallah.

btw bizim de önemli bir iki eksiğimiz kaldı. acil çözmemiz lazım.

10 gün mü kalmıştı t-döneminin bitmesine?
Tam bilmiyorum da 7 eylülde falan bitiyordur diye tahmin ediyorum.

Fener kazanacagi icin izleyip de moral bozmaya hic ama hic gerek yok. 4-1 Fener saplar diyorum belki daha otesine bile gidebilir Konya geri donucem diye sapitirsa

Ligin ilk devresinde ki en iyi fikstür sikecilerde en kazık ise bizde fakat biz bir şekilde potada kalırsak 2.devre onlara girecek kol gibi fiksturden kacislari yok

Sen gol atmak istedin de seni tutan mi oldu.

Vallah gol sov yaparlarsa sasirmam. En azindan bizim gibi 4 macta 2 gol falan atmiyorlar.

Bu ligin bug‘i ofans ama biz hala Olsen molsen ugrasalim. Takimin as forveti yok

Sefer demeyin allah askina gomisden daha beter durumda. Bi daha ilk 11‘e almam

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Muhtemelen kendime mukayet olamayip bu maci acacagim. Sonra yine hayal kirikligina ugrayacagim basim agriyacak. Bu sene cekecegimiz var

Bu maç çok önemli bu hafta.Konyaspor'un ne yapıp ne edip en azından 1 puanı alması gerekiyo bu maçta.Gerekirse topu Fb'ye topu verip kapansın maç geneli.Ben İlhan hocaya ve ekibine güveniyorum..

Üst Alt