SL 22/23 H:5 | Ankaragücü 2-3 Beşiktaş | MS | 4 Eylül - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O degilde ümraniye macinda benzer pozisyonda vara bile gidilmedi. Bu penaltiysa o mactaki yüzde yüz penaltiydi. Burda mesafe 10 cm ve adam havaya sicriyor, orda dogrudan kapatma vardi el ile. Bu var gibi uyduruk sistem birdaha yok, hele bizim ligde.

Emre Bello dikkat ederseniz devletin kanallarında da çok geziyor. Geçen biraz mağdur edildi, şak sözleşme de geldi .d.d
Dikkat etmemiz gereken bir ekip. Ama hak yemek de istemiyorum, namağlup adamlar, Avrupa maçları da dahil.
Çok daha tehlikeliler ve daha organizeler. Üstüne koyan bir ekip.
Ne emreyi ne de başagı severim ama onlarla yarışacağımızı düşünüyorum.
Saha dışı işleri bir kenara bırakırsak cidden iyi futbol oynuyorlar. Oynadıkları futbolla bile bence şu an en büyük tehditler. Diğer konular zaten malumun ilamı 😄

Oldum olası Ankaragücünü sevmem. Her sene yalandan 2-3 maç doldurup stadı çok iyi seyircisi var derler. Her sene lige tekrar çıkıp milyon tane transfer yapıp yine düşerler, transfer cezası alırlar. Devre arası bu döngü devam eder. Ne avrupada olurlar, ne yukarılara oynarlar.

penaltı pozisyonuna penaltı diyemezsin değil de diyemezsin topun yönü değişiyo
josefe çıkan kırmızı yanlış keşke eşşek sudan gelinceye kadar dövseydi

bunları diyerek rakibi yalamıyoruz merak etmeyin

Üst Alt