ŞL 22/23 Son 16 M:2 | Real Madrid 1-0 Liverpool | MS | 15 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sanki bana da real tek farklı kaybedecekmiş gibi geliyor.

Real geçen sezon tüm eleme turlarında turu geçse de bir aldı bir verdi. Bu da öyle olur mu acaba?

Sanki bana da real tek farklı kaybedecekmiş gibi geliyor.

Real geçen sezon tüm eleme turlarında turu geçse de bir aldı bir verdi. Bu da öyle olur mu acaba?

2-0'dan sonra oh be yazdıktan sonra da 5 yemişlerdi. Şunu yazdım dayanamayıp gene yemişler. Bundan sonra belalın oldum klopp bütün maçlarının başlığı altına yazacam.

Eskiden bir futbolcu vardı Arap kökenli. Adel Taarab’tı galiba. Abartısız söylüyorum ha Gakpo ha Taarabt. Nasıl o kadar para verdiler anlamsız. Hollanda liginden gelen bir adama o kadar nasıl para verilir.?

Eskiden bir futbolcu vardı Arap kökenli. Adel Taarab’tı galiba. Abartısız söylüyorum ha Gakpo ha Taarabt. Nasıl o kadar para verdiler anlamsız. Hollanda liginden gelen bir adama o kadar nasıl para verilir.?
Taarabt ile yakindan uzaktan hic bir alakasi yok vallah. Ayrica iyi oyuncu ama bu seviyede oynayabilmesi icin kendini biraz daha asmali ve EPL'ye ayak uydurmali. Bu fiyatlar da artik normal, Hollanda liginden daha ucuza bu yasta olan milli oyunculari alamazsin zaten. Hollanda alt yapisi ile artik bir marka olmus futbolun 4-3-3 sistemini getiren futbol ulkesi.

Üst Alt