ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ağustos | S Sport Plus - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ağustos | S Sport Plus

F3CdwZHXMAAn9oH

Berkan' ın hele naif karakterini çok sever ve başarılı olmasını isterim. Zaman zaman yaptığı acemice hareketlere ifrit olduğum vakidir ama çocuğa haksızlık edildiği de gözümden kaçmıyor doğrusu. Görüyoruz ki üst üste birkaç maç hatırı sayılır süreler verildiğinde özgüveni ve performansı şaşırtıcı derecede yükseliyor. Lakin şahane oynadığı bir maçın sonrasında bile haftalarca süre alamadığını da görüyoruz. Defans-orta saha bağlantısına liderlik edebilecek sağlam bir orta saha oyuncusunun yanında süre buldukça, beklentilerin ötesinde faydalı işler yapacağına kaniyim...2-3 futbolcunun yokluğunda, 4-5 maçta bir kısıtlı süreler verilmeye devam edilirse yazık olacak. Bahsedildiği gibi, Avrupa orta sıra kulüplerinden ciddi teklifler alıyorsa gitmesini öneririm kendisine; ben olsam öyle yapardım şahsen...

Skor böyle ama karşı takım Zalgiris'ten çok daha iyiydi. Adamlar en azından top oynamak istedi. Köy takımı değil, metropol olmasa da en azından şehir takımı diyebiliriz.

2. Yarı çok iyi oynadık oynamamız gerektiği gibi oynadık. Bakambu şanssız olmasa 2-3 golü vardı bugün ama çok etkili değildi yinede... İcardi nın pişmesi lazım daha vakti var:) yunus u anlamıyorum anasını satayım. Niye böyle yeteneğini harcıyor bu çocuk çözemiyorum bir türlü... Berkan da açılması gerekiyormuş yani. İlk yarı da biraz vardı ama 2. Yarı çok iyi oynadı. Abdül ün gole çok üzüldüm. Halil öyle böyle 2 golü oldu. Kim ne derse desin yeterli yetersiz ama iyi niyetli olduğunu ve tekniğinin olduğuna inanıyorum. Orta sahada aldığı toplarda dönüşleri falan topu kaybetmemesi iyi bence. Zaten böyle 10 20 dk karın topçusu... Kaptan da iyiydi. İlk başlarda çıkardığı bir top vardı ve iyi yer tuttu. Defansa birşey söylemiyorum. Tek bir hata yaptılar ama iyilerdi bence. İlk yarıdaki orta sahasızlık biraz savruk göründürdü.

az kalsın bize zalgiris faciası yaşatacaktı
o zenci sprinter biraz topçu olaydı şuan kabusu yaşıyor olurduk

az bile dedim 😉
Kadro hatası kesin vardı canım. Kalenin önüne otobüs çekmiş takıma Zaniolo-Barış-Kerem üçlüsüyle çıkmak küçümsemektendi herhalde. Adamların içinden geçeriz sandı. Ama şimdi orta sahada oynatabileceğin adam çok kısıtlı, defansı da mecbur önde kurgulayınca çita gibi koşturdu o Onyewusi midir nedir. Yani hücum yanlıştı ama doğrusuyla da çıksak orta saha kötü olduğu için o boşlukları yine verecektik. Ben o yüzden çok bir şey diyemedim Okan'a.

Abi bu turlarda kazanamamanın, hatta ŞL'ye gidememenin izahı yok onda tamamım ama bu kadar erken oynanan maçların hele ki bir de Yaz maçlarının böyle sakıncaları oluyor. Rakip bir şekilde oyun ritmini tutturmuş, o zemine, hava şartına alışkın, sen nefes alamıyorsun, ben düşününce daralıyorum. O yüzden ben de kafayı yerdim elenseydik ama Okan bu kadar kolay silinecek adam değil be.

Kadro hatası kesin vardı canım. Kalenin önüne otobüs çekmiş takıma Zaniolo-Barış-Kerem üçlüsüyle çıkmak küçümsemektendi herhalde. Adamların içinden geçeriz sandı. Ama şimdi orta sahada oynatabileceğin adam çok kısıtlı, defansı da mecbur önde kurgulayınca çita gibi koşturdu o Onyewusi midir nedir. Yani hücum yanlıştı ama doğrusuyla da çıksak orta saha kötü olduğu için o boşlukları yine verecektik. Ben o yüzden çok bir şey diyemedim Okan'a.

Abi bu turlarda kazanamamanın, hatta ŞL'ye gidememenin izahı yok onda tamamım ama bu kadar erken oynanan maçların hele ki bir de Yaz maçlarının böyle sakıncaları oluyor. Rakip bir şekilde oyun ritmini tutturmuş, o zemine, hava şartına alışkın, sen nefes alamıyorsun, ben düşününce daralıyorum. O yüzden ben de kafayı yerdim elenseydik ama Okan bu kadar kolay silinecek adam değil be.

yauv silmiyorum zaten ertuğcum

benim ki gerçekliği içinde barından birazda totem

salladıkça daha iyi takım oluyoruz

biraz iğrenç bir totem ama senelerdir yaparım 😂

Üst Alt