ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ağustos | S Sport Plus - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ağustos | S Sport Plus

Muslera
Boey Nelsson Abdulkerim Angelino
Torreira Oliviera
Baris Mertens Kerem
Bakambu

Rakip takimin ligi yeni baslamis 2 mac oynamislar yani fiziksel bir üstünlük olmaz

Torreira bu macta artik risk edilir cünkü ihtiyacimiz var

Avantajli bir skor ile istanbul’a döneriz

Oyunculara ve teknik heyete herzaman güvendigimi söyledim,yine güveniyorum

Uefa listesi

Alt yapı
1. Jankat
2. Berk Balaban
3. Emin
4. Yunus

Türk
1. Abdülkerim
2. Kazımcan
3. Kerem
4. Barış

Serbest
1. Muslera
2. Boey
3. Nelsson
4. Angelino
5. Torreira
6. Oliveira
7. Demirbay
8. Berkan
9. Mertens
10. Zaha
11. Bakambu
12. Icardi
13. Zaniolo
14. Günay
15.
16.
17.

Bence bunların yeri kesin. Geri kalan 3 yer için Dubois, Kaan, Midtsjö, Morutan, Halil var. Kadroya yazılmayacak Morutan ve Midtsjö olur bence. Yusuf Demir'in kiraya gideceği kesin Demirbay'ın gelişinden sonra.

...................muslera
boey...nelsson...bardakcı...angelino
........sergio...torreira...kutlu
.....zaniolo...mertens...aktürkolu

bu takım fener'in muhtemel rakibi maribor'la aynı ligde maribor daha iyi takım bunlarda onlara yakın klasik dirençli kontra kovalayan avrupa takımı bu tür takımlar çoğu zaman ters geliyor Türk takımlarına

Ligin 5. Maçına kadar geçen seneki gibi az gol atarak maçları kazanmaya bakmak lazım. Puanları toplarsak Sonrası zevkli olacak bence.
Geçen seneden daha iyi başlarız diye tahmin ediyorum ama en azından 2-3 maç daha sonuç odaklı oynamamız gerekiyor haftaya Olimpija deplasmanında da Zalgris kadar fiziksel zorlanmayız onlarda sezon başındalar Zalgris baya diriydi ve çeviklerdi.

Üst Alt