ŞL 23/24 A Grubu M:5 | Bayern Münih 0-0 Kopenhag | MS | 29 Kasım - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1-0-2

• Bayern Alır

Kullanılan: 23 46.9%
  • Berabere

Kullanılan: 14 28.6%
  • Kopenhag Alır

Kullanılan: 3 6.1%
  • Maç Tamamlanamaz

Kullanılan: 9 18.4%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
ulan şu yaz saati olayını kullnamıyor olmamız bile canımı sıktı.
iki maç aynı saatte başlayamazdı çünkü burda gece 1 de biterdi maç

ama 21:45 te bu kadar düğüm olmuş grupta aynı anda başlayabilrlerdi.

her bir şeye gıcık kaptım şu an - çok mutsuzum.

smoke2.gif

işimizi zora sokmak ve kaos bizim geleneğimiz, böyle olacağına adım gibi emindim. ilk kopenhag maçında son maçın final olacağı belli olmuştu.gidip orada 3.dünya savaşına çıkacağız
Hiç AL'de gözüm yok. Ya herro ya merro. ManU yensin ya da erken öne geçsin, bizim maç iki takım için de mutlak galibiyet maçına dönsün. Gerçi onlar AL'ye de okey olabilir ama ben değilim.

Neymiş efendim yok bayern soylemiymis de böyleymiş de yok şu kadar maçtır gruplarda alıyormuş da 8000 kere söyledim suanki bayern bok gibi diye o yüzden dedim bayernden 0 puan almamız basarisizliktir diye.Copenhag 1 kere galibiyeti kaçırıp bir kere de 1 puan aldı ve bunu bizim çeyrek bütçemizle yaptılar.Bayernin manaya yenilme ihtimali bir hayli yüksek
Futboldan gram anlamayan 1 üye.

Neymiş efendim yok bayern soylemiymis de böyleymiş de yok şu kadar maçtır gruplarda alıyormuş da 8000 kere söyledim suanki bayern bok gibi diye o yüzden dedim bayernden 0 puan almamız basarisizliktir diye.Copenhag 1 kere galibiyeti kaçırıp bir kere de 1 puan aldı ve bunu bizim çeyrek bütçemizle yaptılar.Bayernin manaya yenilme ihtimali bir hayli yüksek
Geçelim bunu. Münih bugün yenmek isteseydi yine yenerdi. İstediği kadar kötü olsun, 1-2 takım harici her maça favori olarak çıkarlar.

Biz CL'nin en kritik maçları olan 3 ve 4. maçlarda Münih ile oynarken, Kopenhag garantilemiş Münih ile oynadı.

Geçelim bunu. Münih bugün yenmek isteseydi yine yenerdi. İstediği kadar kötü olsun, 1-2 takım harici her maça favori olarak çıkarlar.

Biz CL'nin en kritik maçları olan 3 ve 4. maçlarda Münih ile oynarken, Kopenhag garantilemiş Münih ile oynadı.
Kopenhag 2.macini oynayan Münihe karşı da yine bizden iyi oynadı, sadece bu maç değil.Garantilemese yine böyle oynardı çünkü zaten ilk maçta da iyilerdi.

Hiç AL'de gözüm yok. Ya herro ya merro. ManU yensin ya da erken öne geçsin, bizim maç iki takım için de mutlak galibiyet maçına dönsün. Gerçi onlar AL'ye de okey olabilir ama ben değilim.
ben hiç istemiyorum

bu sezondan sonra bence çok zor çıkarız CLde grup aşamasında - format değişeceği için hep babalar banko - dişlilerden bazıları CL de sonraki tura çıkacak.

onuda abzürt bulmuyorum çünkü 4lü gruplarda grubu garantileyende ister istemez laubalilik rotasyon vs oluyor.

Kopenhag çok illet bi takım kapanınca.şu an manu ve kopenhagın şansı daha yüksek hale geldi ve bu nasıl oldu anlamadım şahsen. Her konuda über şanssızdık. hakem faktörü, fikstür, kaçan goller.

Bu onun bunun çocuğu UEFA bizim gruptan çıkmamızı istemiyor sanırım. Ben başka bir açıklama getiremiyorum. Tribündeki İsrail-Filistin mevzuları ile alakalı açılan pankartlardan mıdır nedir bilmiyorum ama anladığım kadarıyla istemiyorlar ve şu anda kılıfına uydurmaya çalışıyorlar. Herhalde amaçları bizi sonuncu yapıp tamamen avrupa kupalarının dışında itmek.

Aynı akşam iki maçta da aleyhimize bunları yaşıyor olmamızın tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

Manu öne geçsin, Kopenhag bastıracak diyenler hayal görüyor. Adamlar için şu anki durum rüya gibi. Kendileri için Avrupa Ligi bile çok iyi sonuç. O yüzden sanmıyorum ki risk alsınlar. Her türlü kazanmamız gerekiyor. Manchester United kazanamayacak bu arada Bayern maçında.

Üst Alt