⚽ SL 23/24 H:1 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | MS | 12 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maçın ilk hafta olması şansımıza oldu aslında çünkü son sezonlarda puan kaybettiğimiz bi deplasman transfer tahtasını henüz açamadılar üstüne Emrah gavranovic gibi adamları da gitti yani eksik şekilde yakaladık bunu değerlendirip galibiyetle başlamalıyız

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bilal

gökhan sazdağı - hosseini - kolovetsios - carole

attamah - kemen

ramazan - cardozo - mane

thiam

bakambu

kerem mertens BAY

torriera berkan

kazımcan bardakçı nelsson boey

muslera​

bu arada ilk hafta oynanabilecek en zor maçlardan biri ile başlayacağız bence. ligin belki de birbirleri ile oynamaya en alışık anadolu takımı kayserispor.

diğer bir yandan da, ilk hafta kayseri deplasmanı, son hafta konya deplasmanı olması, maçların telafi edilebilirliği ve formaliteye dönmesi açısından bayağı fikstür şansı bence.

o yüzden olası bir puan kaybı ile ortalığı yangın yerine çevirmeyelim derim. zaten 2/2 ile başlarsak feci iyi olur yahu :d

Ligin ilk maçı her zaman önemlidir. Aklımızın sadece Avrupa da olmadığını göstermek adına almamız gereken bir maç. Hem de rotasyon zamanı. Bakalım Okan ne yapacak.

ligi tamamen unutmuşum ben ya, sanki daha var diye düşünüyordum. inanamadım hafta sonu olduğunu görünce. dünkü maçta takımı genel olarak hazır gördüm. galibiyetle başlayalım aslanlarım. bu haftalarda alınacak 3 puanın önemi o kadar fazla ki. geçen sene ilk hafta dün gibi aklımda antalya deplasmanı. 1 puan almışken son anlarda gomisle 3 puan aldık. o maçlar şampiyon yapıyor işte.

Kayseri'nin zencileri tehlikeli o yüzden dünkü gibi boş ortasaha çıkmamalı Okan hoca ,torreira mutlaka oynamalı
Sergio denen umursamiz herif defolsun artik

Angelino dan sonra benim kıllandığım durum bizim bu yıldızlar maçına göre ağrıları mı olacak? Önce Zaniolo şimdi Angelino

Üst Alt