SL 23/24 H:14 | Fenerbahçe 4-1 Sivasspor | MS | 4 Aralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:14 | Fenerbahçe 4-1 Sivasspor | MS | 4 Aralık

Zaten pazartesi günü herkes is basi yapti yeterince stres yasadi, bir de bu maci izleyerek daha da stres olmayin derim ben.

Iki sikeci kardesin macini izleyecek enerjim yok bugün. En fazla forumdan takip ederim.

Mac skoru tahminim Sivas öne gecer, sonra Fener 3-1 falan alir her yerde yere göge sigdiramazlar Fener'i yine.

Hafta arası 6 gol yiyen fenerbahce, haftasonu bizim maç için algı yaptı. Olaki yenik duruma düştüklerinde hakeme ana avrat söveceklerdir. O hakemde maçın içine edip fenerin yenmesini sağlayacak.

İkinci ihtimal ise: Sivasin başkanı has fenerli. O adamın kadiköyde puan alması imkansız.Hafta arası 6 gol yiyen fenerbahce, haftasonu bizim maç için algı yaptı. Olaki yenik duruma düştüklerinde hakeme ana avrat söveceklerdir. O hakemde maçın içine edip fenerin yenmesini sağlayacak.

Bu maç fener için ilaç olacaktır. Kimse heveslenmesin.
Sene olmuş 2024 taraftardan etkilendim baskı altında kaldım diyen hakemler çok komik oluyor, bahane arıyor.

Yıllar evvel fb-GS derbisinde hakemin kafası yarıldı Bünyamin Gezer oynatmazsam sahaya inerler dedi, bahaneydi. Maç boyu baskı altında yönetti.
1-1 iken Arena'da 90+1'de Diagne'nin golünü VAR'dan iptal etti hakem kimse sahaya inmedi

Yok taraftar anama sövdü
yok bana sövdü sahaya inerler

Böyle bir şey olmayacağını hakemler çok iyi biliyor. Sadece istedikleri sonuca ulaşabilmek için kılıf arıyorlar kendilerine

bunların taraftarınd mevzu futbol olunca iq seviyesi idiot moron sevıyelerıne iniyor

cogu ligin 2.yarısında fikstürün terse dönecegini düşenecek zeka seviyesinde degil

son 10 lig maçında 3 kez sivasspor kazanmış 3 kez fenerbahçe kazanmış 4 maçta berabere bitmiş. ve henüz 2 sezon oynanan 11 mayıs 2021 fenerbahçe sivasspor maçında sivaspor 2-1 kazanmış ve fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmiştir. Burda öyle bir algı yapılmış ki sanki sivas her sezon içerde dışarda fenerbahçe'ye yenilip evine dönüyor.
bu akşama gelirsek muhtemelen rakip takımın kötü oyununa gerek kalmadan hakemler tarafından gereken yapılıp fenerbahçe'nin bir şekilde kazanacağı maç olacaktır.

Sene olmuş 2024 taraftardan etkilendim baskı altında kaldım diyen hakemler çok komik oluyor, bahane arıyor.

Yıllar evvel fb-GS derbisinde hakemin kafası yarıldı Bünyamin Gezer oynatmazsam sahaya inerler dedi, bahaneydi. Maç boyu baskı altında yönetti.
1-1 iken Arena'da 90+1'de Diagne'nin golünü VAR'dan iptal etti hakem kimse sahaya inmedi

Yok taraftar anama sövdü
yok bana sövdü sahaya inerler

Böyle bir şey olmayacağını hakemler çok iyi biliyor. Sadece istedikleri sonuca ulaşabilmek için kılıf arıyorlar kendilerine
Kadiköy'e gelip galibiyet almayan takim kalmadi son yillarda. Kendi sahasinda rezil rüsva olmadigi organizasyon kalmamisken hala neyin hakem baskisi anlasilir gibi degil. Hepsi uydurma. 3-5 küfürlü tezahürattan ve Mert Hakan- Irfan Can gillerden korkan hakemlik yapmasin.

Üst Alt