⚽ SL 23/24 H:16 | Sivasspor 1-1 Galatasaray | MS | 11 Ocak - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
karşı taraf sokak köpeği gibi ısırmaya meyilli bizimkiler aman köpekler havlamasın derdinde hala aferin itidal çağrısına devam böyle

Maç öncesi zor maç olmasını bekliyordum ama maç öyle gelişmedi. Beceriksizlikten ve şanssızlıktan ilk yarı maçı koparamadık. İkinci yarı hoca, oyuncular ve hakem el birliği ile puanı Sivas’a hediye etti. Bu kanatlarla, bu beklerle bu takım zor şampiyon olur.

Ben saldim artik, bunun gibi tonlarca mac yasadik son seneler. Gecen bir siyasetcinin dedigi gibi bu ligde futboldan haric hersey oynaniyor.

Bu kadar eksikle, yetersiz oyuncularla olacağı buydu. Bir maçla enseyi karartmak olmaz ama gidişat da pek iyi değil.

Zaha, Tete, Ndombele, Halil, Angelinho çöpe atılan transferler.

Mertens şu maç çıkarımazdı. Bir ara pas, bir şut, bir orta çıkarma ihtimali olan tek oyuncuydu.

Artık İcardi, Sanchez, Boey in sağlam dönmelerini bekleyeceğiz. Adam gibi bir sol bek ve 8 numara bulmaz isek ikincilik hayırlı olsun.

Rize gibi bundan sonra hedefimiz bu sivas denen şerefsiz kulüp olmalı. Bunlar küme düşmeden içim soğumaz her sene aynı bok fenere yatar bu kahpeler 4 forvetle çıkarlar fener maçına

Şu kadar eksikle değil 1 maç 10 maç oynasak atamazdı Sivas hakem yardımların yetişti.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu şekilde ıkına sıkıla 10 tane maç kazandık. Bir tanesinde takılacağımız belliydi. Hiç hakem vs mızırdanmaya gerek yok. 10 dk ceza sahandan topu çıkaramışsın. Zaha yürüyemiyor. Yiyeceğin belli bişey. Okana yazar.

Üst Alt