SL 23/24 H:26 | Rizespor 1-3 Fenerbahçe | MS | 17 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:26 | Rizespor 1-3 Fenerbahçe | MS | 17 Şubat

Alanya icin de aynisini dediniz adamlar satmadi maci, ben rize nin puan alacagni düsünüyorum aksine

Bu sefer ben de rize puan alır diye düşünüyorum.. Ama bir yandan da bunlar geçen seneden beri hep sürpriz maçlarda puan kaybediyor o kısım can sıkıcı böyle maçları genelde aldilar bir şekilde.. en son Okan hoca varken kazandı rize bu sefer de palut var ilk macki gibi domalmaz diye ümit ediyorum

Fenerin Rize’de puan kaybımı hatırlamıyorum .Öaçın başında 2 gol bulurlar sonra normale yakın bir oyun olur 3-1 4-1 gibi biter

Rize birazcıkta olsa 3üncü 4üncü olayım tarihimde ilk defa EU gelirim olsun kafasındaysa biraz zorlar - yatarsada babayı alsınlar.

tercihleri önemli bu noktada.

Fenerin oyunu çözüldü artık. Fenerin tek planı , bekleri üzerinden oyun kurmak. Yüzde 70 ferdi ile yüzde 30 mertle çıkıyorlar. Artık rakipler bu beklere full basıp fenere oyun kurdurmuyor. bu yüzden kaos futbolu oynamak zorunda kalıyor ve inanılmaz stres yapıyorlar.

Rize de bu şekilde beklere basip , feneri kurunic üzerinden oyuna zorlarsa bir şekilde puan alır Rize. Tabi bunu İlhan Palut görur mu ? İyi niyetliyse çıkıp bu şekilde oynatır. Ama yok yatayım kafasındaysa çıkar ortadan laaylaylom basarsa fener kazanır.

Tamamen İlhan paluta bağlı yani. Puan alicam derse alır.
Mevzu fb'nin oyununun çözülmesi değil zaten renktaş

Seninde belirttiğin gibi rakiplerin oynama isteği ve hakemlerinde buna izin vermesi

Bu 2 kriter yerine geldiği her maç

Onlar için çok zor geçiyor zaten

it9omat.jpg

Üst Alt