⚽ SL 23/24 H:29 | Galatasaray 6-2 Rizespor | MS | 8 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kagit üstünde rahat bir fikstür’e girdik ama gecen sezon oldugu gibi sabirli olmaliyiz

Puan farki artmazsa taraftar’in sakin kalmasi gerekiyor

Pendik macina kadar bizi en cok zorlayacak takim bana göre kasimpasa

Rize macini ise taraftar baskisi ve dinlenmis bir takim olacagi icin güclü bir sekilde kazanacagimizi düsünüyorum

Bu saatten sonra son 10 maca gecen sezon oldugu gibi mac mac bakacagiz

Rize zor maç olacak.Kasımpşa deplasmanı daha da zor.Bu ili maç çok kritik denizi geçip derede boğuşçlmayalım.
Rize
Kasımpşa (d)
Hatay
Alanya (d)
Pendik
İlk iki maçı alırsak en kötü fener maçına kadar getiririz durumu

Evet gelelim bu maca. Biz galatasarayiz… bi derbi zaferi bizde 1 saat surmeli her zamanki gibi. Takim simdi 2 gun izin yapar iyice dinlenir ilk defa. Derbi zaferinin anlam kazanmasi icin bu macta mutlak 3 puan ve mumkunse artik rahat mac… yeni galibiyet serisi icin mac mac dusunmeliyiz.

bugün 3 mart. 28 nisan'a kadar yani yaklaşık 55 gün içinde, 5 maçta sadece 1 kere istanbul dışına çıkacağız.

rize
kpaşa D
hatay
alanya D
pendik

bi zahmet.
valla ben artık yorgunluk falan kabul etmiyorum

dk 90da da it gibi koşacak oyuncular. mertensi yaşından dolayı tenzih ediyorum. ayrıca milli takım arası da var icardi beyefendi falan rahatça dinlenir. ayriyetten aradan sonra seçimden dolayı maçlar hafta sonu değil hafta içine sarkacak. yaklaşık 16-17gün gs maçı olmayacak

bugün 3 mart. 28 nisan'a kadar yani yaklaşık 55 gün içinde, 5 maçta sadece 1 kere istanbul dışına çıkacağız.

rize
kpaşa D
hatay
alanya D
pendik

bi zahmet.
Süper kupa maçı var Urfa'ya gidiyoruz tek kulvara düşmek iyi geldi tüm gücümüzü lige veririz böylelikle ligi alalım 2024/25 Şampiyonlar liginin yeni formatına katılalım.

Üst Alt