⚽ SL 23/24 H:31 | Galatasaray 1-0 Hatayspor | MS | 2 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ohhh baya zaman varmış. Bu yıl şu boktan ligi takip ederken sinirden stresten yıprandım vallahi. Az dinlenmek iyi olur. Ayrıca artık tam kadro dönelim yahu. Ocaktan beri kadronun girmediği şekil kalmadı

Bu maçla birlikte Abdülkerim, Davinson ve Aurier'in tam randımanlı şekilde döndüğü ve Milli takımlarda herhangi bir sakatlığın olmadığı şekilde tam kadro olup ilerleyebiliriz umarım.

Hatayı kumeye defetmeliyiz. Defolsun 1. Ligde sürünsünler ayı hocalariyla birlikte. Bakalım 1. Lig e düşünce terkedecek mi takımını

Muslera
Aurier Nelsson Abdülkerim Köhn
Torreira Kerem
Barış Mertens Zaha
Icardi

Günay-Kaan-Sanchez-Berkan-Oliveira-Ndombele-Tete-Ziyech-Kerem-Vinicius.
Bugün görüldügü üzere Kaan, Berkan ve Aktürk fazlasiyla yipranmis. Ilk 11 oynamalari zarar veriyor.​

ilk maçta verimeyen penaltının, Beşiktaş a yatıp 7 yedikleri maçın hepsinin hesabını tek maçta sorup averaj düzelteceğiz. Acıyanın acıyanı olmasın. Yalı çocuğunun çanak yalayıcıları.

Serge ve Davinson maça çıkabilecek duruma geldiği senaryoda:

Nando
Serge-Davinson-Victor-Derrick
Lucas-KDB
Barış-Dries-Kerem
Mauro

Rize maçı gibi de olabilir, 1-0 2-0 gibi bir skor da olabilir. Yeter ki galibiyet olsun, skor hiç önemli değil.

1-0ı 2-0ı bırakıp artık averaj yapmaya başlamamız lazım averajın önemini Okan hoca takıma anlatıyor mu pek emin değilim. Hadi önceden avrupa falan vardı takım rölantiye alıyodu artık bu tip takımlara karşı gaz kesmemek lazım

fb ile oynayacağımız maça 6 maç kaldı.

hatay
alanya D
pendik
adana D
sivas
karagümrük D

ŞURADAN 6/6 İLE ÇIKARSAK, BEN EMİNİM Kİ FB EN AZ BİR MAÇTA PUAN KAYBEDECEKTİR.

fb bizim maça 4 puan geride gelirse o maç çok zevkli olur.
%100 katılıyorum. şurdan 6/6 yaparsak net şampiyonuz. fb acayip bi fikstüre girecek. üzerine ts maçından bakalım ne cezalar çıkacak 4 gözle bekliyoruz.

Üst Alt