⚽ SL 23/24 H:32 | Alanyaspor 0-4 Galatasaray | MS | 15 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ertugrul
Hadergjonaj Furkan Aliti Balkovec
Richard Fer
Oguz Efecan Yusuf
Hassan

Yusuf-Fatih-Lima-Novais-Janiver-Sisto-Eduardo-Augusto-Hwang-Silva.

Son haftalarda hep sabit kadroyla oynuyorlar.​

Solda ne Zaha ne de Kerem ile olmuyor. İkisi de top kaybetmekten, takımı geriye koşturmaktn başka bir şey yaptıkları yok. Barış'ı bir de solda mı denesek?

Bu arada Diagne'den daha kötüsü gelmez diyordum. Bu Vini harbiden Diagne'den de kötü. Ne top tutabiliyor, ne top sürebiliyor, ne de pas verebiliyor.

Yine 2 hafta var bu maca. Mac temposu kazanmamiz zor böyle bir fikstürde.

Süper kupa oynanmayacaksa hafta sonu ligden bir ekiple hazirlik maci ayarlamamiz lazim.

Reis futbolculara da mı bayram tatili verdi 15 inde niye oynuyoruz nasıl bir saçmalık bu yav. Bayram daki o ara ne güne duruyor cuma cumartesi en kotu pazar?

Ligde artık kolay maç yok hele ki düşme adaylarıyla olan maçlar daha kritik hale geliyor son 7 hafta kaldı Alanyaspor'un rahat konumda olması bizim açımızdan iyi oldu şu an Avrupa hedefleri olacağını sanmıyorum bugünkü galibiyetle birlikte tamamen rahatlamışlardır.

bugun bizim mactan cok bunlara baktım,antep iyi oynadı ama alanyaya pozisyon verdigin an cezayı kesiyorlar çok dogru ve çok koşan bir kadro ve oyun lazım

Deplasmanlarda daha kompakt oynuyoruz. Vurup geçmemiz lazım Alanya formda elbet ama ilk maçtaki tarife olabilir genelde biz onlara ters geliyoruz

Abdulkerimi sakatlık baya geri götürmüş sezon başı ve ortası performansından çok uzaktı hatay maçında. Alanya maçında mutlaka davinson oynamalı 2 hızlı kanat oyuncuları var ve davinson orta sahayı 3 leme bekleri rahatlatma konusunda en iyi oyuncumuz bu maçı kazanırsak yüzde 70 iş biter

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu maçın 15 nisanda olması tffnin ne kadar çapsız ve beceriksiz olduğunun kanıtı

2 takım maç yapacak diye ligler 1 hafta ertelenir mi yahu

Takımlar maç yaptı milli ara ve seçim diye 18 gün ara verildi şimdi maç oynadılar 13-14 gün daha maç yok.

Arkadaşlar bu başlığa yazıyorum konu hakkında bilgim yok. Bu maça bilet almayı düşünüyorum. Daha önce passolig kullanmadım ama zaten passolig kalktı diye okumuştum. Bu maç için nasıl ve nerden bilet alabilirim. Bilginiz varsa aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Passolig devam ediyor oradan üye olmanız lazım. GS Passolig alırsanız sadece deplasman tribününe girersiniz bunu unutmayın.

Dünkü maçtan sonra bana göre yapılacaklar listesi :
1) Bu takımın 1. stoperi Sanchez. Olmadığı her maç maç İcardi-stoper arası 50-60 metre
2) Orta saha Torreira-Kaan şeklinde olmalı. Dün Dele Bashiru kaç kere dribling ile aldı gitti topu. Alanya bu konuda sıkıntı yaratabilir.
3) Önde olduğumuz hiçbir maçta Viniciusu oyuna almam dün kaptırdığı her top kontra olarak geri döndü.

Son olarak ulan maçı mesai gününe koydunuz sövdüm şimdi bilet fiyatlarını en ucuz 1000 lira yapmışlar bir daha sövdüm. Hanıma desem ben maça gidecem diye beni de götür diyecek. İki kişi maç + yemek+yol nerden baksan 4000 liraya patlayacak. Geçen sene aynı maç için iki bileti 400 liraya almıştım.

Üst Alt