⚽ SL 23/24 H:34 | Adana Demirspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Nisan - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence rahat ol üstadım demirspor savunması mücadelesi eksik bir ekip kaliteli ayakları var ama okadar ben Alanya deplasmanı zor zor denilir ken kolay geçer demiştim bu maçta kolay geçecek ilk yarı fişi çekeriz

Asıl zor maçımız Sivas ve gümrük bu takımlar kapanacak demirspor kapanmaz oynamaya çalışır rahat yeneriz
İnş kanka ama alanyaya karşı rahattım fark atarız diyordum bu ada korkutuyor, sağ beklerinin saçma bi aksiyonla gol attıracağını düşünüyorum kaç gündür

Berkan oynamalı bence demirbay bu maçtaki tempoyu kaldıramaz gibi. Ama onun da ne yapacağı belli olmuyor gününde olursa maçı bile alır dayı. Beklerin kontrollü oynaması lazım, önde baskıyla bomba semihe hatalar ysptırabiliriz

Suan "sam..." bu mac sonrasi kuvvetle muhtemel "sampiy.." seviyesine gelecegiz. Hele birde $ikeci kuslar (asil $ikeci olani) puan kaybi yaparsa ben "sampiyo.." bile derim.
Ne yapmamiz lazim ? Kaybetmeden bu mactan cikmak gerekiyor en kotu ihtimalde dahi. Lakin, takimin durumu, gelinen son puantaj itibariyle 0-3 ya da 1-3 gibi bir skor bekliyorum. Basarilar Aslanlar !

İnş kanka ama alanyaya karşı rahattım fark atarız diyordum bu ada korkutuyor, sağ beklerinin saçma bi aksiyonla gol attıracağını düşünüyorum kaç gündür
Sağ bekleri iyi oyuncu attal herhalde
Ama şöyle düşün şu ligte bize savunma yapmayıp açık oynayam kac takim bizden puan alabilir cevap sıfır
Gol yeriz ama fazlasını atarız 4-1 5-1 alırız cumartesi mısır alır izleriz

ZIN ZIN ZIN ZIN ZIN ZIN ZIN

arkadaşlar her hafta rakiplerimizi kurgu yapıp CL seviyesine çıkarmayalım lütfen. biz kendi standardımızı oynayabildiğimizde maçı alırız . 2 kere 2 eşittir 4 gibi bir şey bu.

Üst Alt