⚽ SL 23/24 H:34 | Adana Demirspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Screenshot 2024-04-21 at 23.35.55.png

Su kadroyu hayal ediyorum.
Iki dinamik kenar, mucadeleci ve yeterince teknik orta saha merkezi
Inanilmaz bitirici forvetler ve klas 10 numara.

Stoperlerin kalitesi de harika.

Bu sezon olmasa da gelecek sezon bu tarz ile ciddi is yapariz.
Keske Okan hoca deneseydi.

ADS kaliteli ayaklari var, hava da sicak olur. Bence bizim icin FB maci disinda sampiyonluk maci. Insallah aliriz, ama tempo olarak cok daha iyi olmamiz lazim. Talihsiz bir ilk gol yersek maci cevirmek cok zor olur.

Fikret Karaman çelme takıp 30 tane tv kanalına mülakat vermeyi çok sever. Bir kurtulamadık şu heriften.

Tam rahatlamış değiller. Keşke İstanbul'u yenip rahatlayıp bizle oynasalardı.

Demirbay yerine Berkan oynamalı. Zorlanarak alırız diye düşünüyorum. 14 maçlık rekoru geliştirirsek hoş olur
Bu sene lig seviyesi gerçekten inanılmaz düşük beşiktaş ve trabzon şu an ki takımları geçtiğimiz sezonlardan birine koysak muhtemelen 14-15'nci filan bitirirlerdi diğer anadolu takımlarıyla çok ciddi fark var.

Bence takımın en zayıf bölgesi iki bek Kaan ve kohn rakibin de en güçlü bölgesi iki Yusuf geçiş hücumu verirsek zorlanıriz bize ters gelecek şekilde surratli oyunculara sahipler çok dikkatli olmalıyız ilk golu atmak çok önemli akturkoglu yedek kalmalı top kaptirirsa kötü gelirler

Ciddi manada şampiyonluk yolundaki son viraj bu maç. Her ne kadar formsuz da olsalar, tehlikeli deplasman.

Bizim açımızdan kalan haftaların en zorlu maçı.

her maç öyle aslında
bakıyrosun içerdeki sivas maçıda kafada rahat olmuyor

çıkcan hepsini alcan işte yav
Takım bizi öyle bir alışırdı ki; ben iç saha maçlarına banko 3 puan olarak bakar oldum. Rakip öne geçse bile zerre kadar tedirginlik hissetmiyorum.

İç sahadaki hiçbir maçtan çekinmiyorum ama işte bu tip deplasmanlar tedirgin ediyor.

Bu saatten sonra kolay hiç bir maç olmayacak fark 4 puan veya üzerine çıkmadık ca her maç zor olacak karagumruk maçı en zor maçımız sonra da bu maç demirspor Sivas bir şekilde geçilir maç maç bakmak lazım Sivas fenerden puan alırsa mucize olursa

Rahat kazanırız yoksa çok zor maç Yusuf sarı ve Erdoğan her maç bize Aslan kesiliyor

Ligde son deplasmanımız diyebilirim Konyaspor deplasmanından önce iş bitecek onu saymaya gerek yok bu maçtan sonraki 3 maç hep taraftarımızın önünde oynayacağız.

Sivasspor iç saha
Karagümrük dep(35-40 bin taraftar fener uşaklığı yapıp yamuk yapmazlarsa ama bu sefer onu yapamazlar)
fenerbahçe iç saha

Üst Alt