⚽ SL 23/24 H:35 | Galatasaray 6-1 Sivasspor | MS | 5 Mayıs - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Boşuna 433 fantezileri yapmayın

Okan hoca için önemli olan şey, icardi nin arkasındaki oyuncunun pres yaparak rakibinin hatasını kovalamak üzerine kurulu.

mertens yoksa bile kerem, barış, zaha 3ünden biri oynar orda
Evet doğru bende bunu çok geç anladım lakin bunu oynamak için 2 tane kritik oyuncu var birisi mertens diğeri demirbay o 2 oyuncuda hem pres yapan koşulu hemde pas atabilen adamlar olmalı mertens bu tanıma uyuyor ama demirbay bu tanıma uymadığı sahada yürüdüğü için çok fazla.gecis yiyoruz aslında doğru oyuncularla.bu sistemle ligte gol.rekoru kirilabilir

Sivas takımı kalabalık savunuyor ama savunmayı geride kuruyor, ortada ikili savunmaya çalışıyorlar ama epey geçirgenler yani Ziyech'in merkeze devrilip Mertens ile iç koridorda ikiye birleri ile merkezde çok şut imkanı bulabiliriz, kenarlarda önde oynayan adamlar biraz geç geliyor bu durumda Köhn boş alan bulacağı için yıldızlaşabilir. Hücumda çok kısıtlılar yeter ki 2. bölge baskılarımız agresif olsun ve hemen topu alalım. Maçı yine Ziyech alacak gibi tam onluk maç.
Ayrıca Demirbay'dan yay üstü etkili şut ve hatta gol/goller bekliyorum.
3-0 öngörüyorum skoru.

Üst Alt