⚽ SL 23/24 H:6 | Başakşehir 1-2 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Toreira iyide biraz abartılıyor ikili mücadelelerde çocuk gibi eziyorlar sıkışık oyunda da topu rakibe kaptırıyor bu biraz gözden kaçıyor.

Neyin stresini yaşadınız anlamadımki, yok bitti şükür falan, ben 3-4 olmadığına üzüldüm, bittiğine üzüldüm, ezdik geçtik, bala gte bi gol attılar. hiç te bile panik manik yoktu son dakkalarda top göremediler ceza sahamızda, illa eleştircez diye eleştiriyonuz he, izlemesek inancaz yani. Tek pozisyonları yok bırak pozisyonu karambol bile olmadı.
Bala gte bir gol daha atarlar diye. Yediğimiz gollerin çoğu saçma çünkü.

Faydası yok ve bahsettiğin kadar da iyi değiliz bence savunmada
İleride organize atak yapamamanın yıpranmışlığını savunmada defolar olarak geri dönecek bize

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bence pozisyon vermemek çok çok güzel bir olay defansif yönü bu kadar az oyuncuların oldupu takımda.Pozsiyon vermeden kazanarak gidersek ileride ofansif anlamda daha da iyi oluruz.İlerisi için umut veriyor şuanki hali yeterli değil tabiki

Davinson gelince takım boyunu biraz daha kısalttık sanki birkaç maç daha görmek lazım. Pozisyon vermemek güzel oyunun da gelişeceğini ümit ediyoruz.

Şu kırmızı kartı niye kimse konuşmuyor acaba

%100 kırmızıydı bu arada ben bir şey mi atlıyorum

Fener’e olsa sosyal medya inliyordu şimdi
Twitterda'da bulamadım var mı bi görüntüsü olan link falan. Kırmızı değildi falan diyolarmış. Saçma sapan işler ya. son yıllarda bundan çok daha hafif on tane kırmızı yedik en az.

Başakşehir çok kötü bir takım, galibiyet bizi aldatır benden söylemesi. Halen adam gibi top oynamıyor bu takım, bu kadronun oynaması gereken futbol bu değil. Ben geleceğe umutla henüz bakamıyorum. Muslera artık yedeğe çekilmeli, ndombele hızlı bir şekilde takıma adapte edilmeli, İcardi 10 kilo fazlası var acil kilo vermeli, Ziyech-Kerem-İcardi bolca hücum varyasyonları çalışmalı. Benim gördüğüm eksikler bunlar

Üst Alt