⚽ SL 23/24 H:8 | Antalyaspor 0-2 Galatasaray | MS | 7 Ekim - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takım son 30 dakika baya yorgunluk belirtisi gösterdi ama sonuca odaklanmak daha doğru güzel 3 puan oldu.

Özellikle böylesi zorlu bir deplasmanda bir şekilde kazanıp milli araya girmek takım, taraftar, camia herkes tarafından önemliydi herkesin emeğine sağlık.

Takım son 30 dakika baya yorgunluk belirtisi gösterdi ama sonuca odaklanmak daha doğru güzel 3 puan oldu.

Özellikle böylesi zorlu bir deplasmanda bir şekilde kazanıp milli araya girmek takım, taraftar, camia herkes tarafından önemliydi herkesin emeğine sağlık.
Basaksehir'den sonra ilk kez gercek anlamda kulübesinde hamle gücü olarak 1'den fazla oyuncusu bulunan bir takimla oynadik. Antalyaspor genis kadro kurmus. 3 maglubiyeti var, 3'ü de büyüklere karsi. Mutlaka yukarilara cikacaklardir. Antalyaspor'un oynadigi futbolu begendim. Trabzon ve Besiktas'in Ankaragücü ve Antalya deplasmanlarindan cikmasi olasi görünmüyor.

antalya gireni cıkanıyla baya iyi de ömer toprak ve guraydan fb macındaki gibi asistler beklerdim.ömer toprak mukemmel oynadı,guray da zahanın asistine mal oldu keremin vurusunda

Degerli bir galibiyet mac sonunda da yazdim ancak eklemek lazim.
Son iki macimizi fizik gucu iyi ve kosan ekiplere karsi oynadik ve bu iki mac arasinda da 2 kez ucus yaptik ki birinde baya bekletilmisiz de. Manchester'a da, Antalyaspor'a da karsi oynamak fiziki direnc istiyor ustune de kosmaniz gerekiyor. Bu saha sartlari, boyle les hakem ve zemin ustune ucuslar derken bence iyi ve onemli bir galibiyet. Aslanlar bu donemeci galibiyetlerle ve moralli gectik ustelik sakatlik da vermedik 🧿

Maca gelince, iyi oynadigimizi soyleyemem ama kotu de degildik zira ilk yari 2-3 gol bulabilirdik. Son iki poizsyonu da saymiyorum cunku rakip oyundan dustu 2.golumuz sonrasi. Ancak not etmemiz gereken, Manchester macinda Boey'in pozisyonu, bu macta da rakibin bos pozisyonda kafayi guzel vuramamasi kirilma anlari. Bu her zaman boyle olmayacaktir, geriye de dusebilecek duruma dusecegiz o nedenle her pozisyonun kiymetini bilmemiz gerekir.

Üst Alt