⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:1 | Molde 2-3 Galatasaray | MS | 23 Ağustos - Sayfa 213 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:1 | Molde 2-3 Galatasaray | MS | 23 Ağustos

Geçen seneden daha iyi başlarız diye tahmin ediyorum ama en azından 2-3 maç daha sonuç odaklı oynamamız gerekiyor haftaya Olimpija deplasmanında da Zalgris kadar fiziksel zorlanmayız onlarda sezon başındalar Zalgris baya diriydi ve çeviklerdi.
Oynadığımız saha zemini çim değil rakibin sezon ortasında 19 maç + 5 eleme toplamda 24 maç yaptılar. Molde için rahat geçer beklentisi olan varsa olmamalıydı her zaman kuzey deplasmanları zordur o yüzden kura çekiminde Rakow Czestochowa olmalıydı demiştim. Olimpija deplasmanında zorlanmayacağımızı biliyordum ama bu maçın o maçtan zor olacağı belliydi.

Zeminden dolayı hiçbir oyuncumuzun beli dönmedi en basiti maçı 90 dakika açın kanat oyuncularının ayaklarına bakın rahat top süremiyorlardı. Çok fazla anlatmama gerek yok dikkatli bakarsanız bazı şeyler net gözükür. Kadro tercihimiz yanlış bu da çok etkiledi ama sonuç olarak bu deplasmanda kazanmamış olmamız büyük bir iştir.

Defansif yönden Abdülkerim-Angelino kanadının aksayacağı düşünülürken, aksine Nelsson-Boey kanadı fena aksadı. Önlerinde oynayan Yunus-Kerem farkı desek, Kerem de iyi değildi defansif yönden...Rakibin o kanattan hücumunun güçlü olmasına yoruyorum öncelikle...

Boey kötü değildi ama hücuma da beklediğimiz oranda çıkamadı. Nelsson ise bildiğimiz standardının uzağındaydı; kafası karışıkmış izlenimi vermeye devam ediyor...

Böyle bir maçtan galip dönmek Allah’ın lütfu
Ama fark sadece 1 ve ben bunlardan evimizde gol yemeyiz diyemiyorum maalesef
Takım eksik falan buna da katılmam
Kalite farkı muazzam ama adamlar basit oynayarak sürklase etti
Hoca’nın çok ciddi şapkayı önüne kpyup doğru kadroyu koyması gerekiyor
Yanlış adamları, yanlış adamlarla, yanlış yerlerde oynatıyor

Sergio Berkan orta sahasını Allah bir daha gs taraftarına izlettirmesin
Sergio benim gördüğüm yaydan adamını kovalamadığı için 3 defa şut vurdurdu
Adam şutu vururken Sergio 3 Mt arkasındaydı

Böyle orta saha olmaz bu adamı defansif alandan uzak tutmak lazım bir gün öyle bir yerde golü yedirir ki tüm sezon çöp olur

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Daha geriden geliyorum, söyle bi 20 sayfa var okumalik ama birsey simdiden yazim unutmadan:

Daha güçlü takim olsa 4-0 olurdu yorumlari çok yanlis. Adamlar belli ki bir birilerine çok alismis bir takim, kondisyonlari iyi, diri ve hizli bir ekip. Birde baya bir özgüvenleri var, belki kendi evlerinde sadece olan bir etken ama yinede bize bu asamada çok ters gelebelicek bir takim belli ki. Daha güçlü takimlar genelde bu kadar fizik, bu kadar hizli ve agustos ayinda bu kadar bir birilerine uymus bir takim olmazdi.

Ha çok kötüydük, Boey en kötü maçlarindan birini oynadi Nelsonla beraber ve orta saha zaten sorunlu ama bu kadar karamsar ve abartilida yorumlari yerinde bulmuyorum.

Üst Alt