ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor 1-1 Benfica | 3 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor 1-1 Benfica | 3 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor - Benfica | 3 Ağustos | 21.45 | Euro Futbol

Henrique dikkat diyorum. Çok beğendim. Trbazon geçenseneye göre ofans bakımından daha iyi durumdalar. Skora gelirsek 1-1 bitebilir.

İlk yarı 1-0 olsa süper maç olur. Gerci olimpiyatta rakibe baskı kurmakta kolay olmuyor.

Şöyle ilk 10 dakikada Trabzonspor gol bulabilirse bunları sahaya gömer.

Benfica falan takım değil.Bakmayın iyi kadroları var ama ilk maçta bile Trabzon bunlardan daha iyi oynadı.

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor - Benfica | 3 Ağustos | 21.45 | Euro Futbol

Diğer maçlara göre ilgi azmış. 25,30.000 civarı taraftar varmış.

Haydi Trabzon, geçerler İnşallah turu.

Trabzon bugün sahanın tek hakimi olacak.

İnşallah turu getirirler. Henrique'den patlama bekliyorum.

Fener disinda tüm takimlarimizi avrupada desteklerim,hatta kücükken Feneride desteklerdim,Galatasaraylilarin Feneri,Fenerlilerin Galatasarayi desteklememelerin en büyük sebebi Ömer Cavusogludur,Ali Sen bile zamaninda Neuchatel macindan sonra ihrac edilmememiz icin caba harcamisti.

Ramazan etkilemistir yoksa 50.000 den assagi olmazdi

İftar nedeniylede az kişi olabilir. Belki maç başlamasına yakın dolar.

Bu macin Olimpiyatta oynanmasina sebep olanlar Trabzonun elenmesi halinde sorumlu olacaklardir,Kadiköyde veya bizim stadta oynanmaliydi,olimpiyat stadini Ultraaslan,Carsi ve Genc Fenerlilerle doldursan bile atmosfer olmaz.

en azından galip gelse trabzon adına iyi olur.

Bu macin Olimpiyatta oynanmasina sebep olanlar Trabzonun elenmesi halinde sorumlu olacaklardir,Kadiköyde veya bizim stadta oynanmaliydi,olimpiyat stadini Ultraaslan,Carsi ve Genc Fenerlilerle doldursan bile atmosfer olmaz.
mac Arena'da olsa formami giyer gider ,avazim ciktigi kadar Trabzon'a destek olurdum ,eminim bizden baska gidenler de olurdu

Bu Trabzonlular tam kazma ya.40 yılın başı böyle bir maç oynuyorsunuz,işin ucunda ŞL ye kalmak var ama siz o stadı doldurmuyorsunuz.Yazık valla.Antepliler de öyle.Onlar da doldurmamıştı Kamil Ocak'ı.

Ulan Dsmart ilk defa ise yaradin lan. Spikerin sesini tamamen kapatabiliyorum bu macta, sadece stad atmosferi duyuluyor. :D Umarim hep böyle olur bu.

Maçı izleyenler benide görsün pls.

Üst Alt