ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui 1-4 Fenerbahçe | 8 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui 1-4 Fenerbahçe | 8 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui - Fenerbahçe | 21.00 | 8 Ağustos

ikinci yari baslamak üzere. 0-0 bitti ilk yarisi , aykutu endiseli gördüm. ikinci yariya sow-topuz degisikligi ile basladi. kuyt sag tarafa gecti.

Başlıkta tarih 8 ağustos , bugün 7 ağustos ayrıca bu maç bugünse hangi kanalda ?

Kuyt bugün ismi doğru telafuz edilirse sahada şov yapacağını açıkladı.

Mahkeme kararıyla şikeci oldukları tescillenmişlerin maçı bugünmüş. Ne zaman rahat rahat Avrupa maçı oynadılar ki zaten? Ne zaman fırtına gibi estiler? Ne zaman oynadıkları takımı sağlı sollu ataklarla bunalttılar ezdiler? Yine saçma sapan bir maç olacak vaslui eğer becerikli olursa ilk yarıdan bile bitebilir maç. Şevçenko'nun 4 attığı maçta attığından fazlasını kaçırmıştı resmen 5-6 tane gol kaçırmıştı hayret etmiştim. Yani yine rezalet oynayıp en fazla 1-0 yenilirler. Her zaman böyleler çünkü. Avrupa'da yaptığı maçlardaki galibiyet oranlarını hiç bilmiyorum ama yenilgileri ile galibiyetleri arasında büyük fark olduğunu tahmin etmek zor değil.

Vaslui bu akşam Fenerbahçe'yi elerse Galatasaray'ın kasasına ekstra 6.8 Milyon € girecek.

Saldır Vaslui.
:happynew:

Fener eler mi elemez mi bilmem ama bu 10 yaşındaki bebelere elenirse Beşiktaş'ın 8-0'ı ile beraber Türk futbol tarihinin en büyük rezilliği olur.

Ahaha Vasluili Reisler Galatasaray bayrakları asmış sokaklara

633166990.jpg

Her sarı-kırmızı galatasaray tabii öyle bişi var.

Üst Alt